Planujesz ślub i wesele? Musisz przyjść na te targi

2018.12.08 07:57
Już po raz 22. w Spodkach WOAK-u organizowane są Podlaskie Targi Ślubne. To gratka dla każdego, kto planuje ślub, wesele, jak również wieczór panieński czy kawalerski.
Planujesz ślub i wesele? Musisz przyjść na te targi
Fot: Grzegorz Chuczun

Sezon ślubny z reguły przypada na okres wiosenno-letni. W związku z tym w miesiącach zimowych odbywają się największe przygotowania, poszukiwania i podejmowanie kluczowych decyzji odnośnie m.in. sukni ślubnej i garnituru, sali weselnej, zespołu lub DJ-a, dekoracji czy obrączek.

Osoby stojące przed tymi wyborami powinny zatem przyjść na XXII Podlaskie Targi Ślubne, które odbędą się w niedzielę (9.12) w godz. 11.00-17.00 w Spodkach WOAK-u. Swoje oferty wystawią tam najlepsze na Podlasiu: restauracje, hotele, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn (które staną przed lokalem), zakłady kosmetyczne i fryzjerskie, wizażystki, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, jubilerzy, prezenterzy muzyczni oraz wiele innych firm powiązanych z tą branżą.

Dodatkowo przyszłe panny młode będą mogły obejrzeć najnowsze kolekcje sukien ślubnych, a panowie - garniturów.

Jak zawsze, na odwiedzających czekają liczne konkursy, w których można wygrać m.in. suknie ślubne i wizytowe, złotą biżuterię, darmowe plenery, torty czy przeróżne vouchery rabatowe.

Targi uświetnią występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokazy iluzji i taniec brzucha, pokazy makijażu, fryzur ślubnych oraz występy par tanecznych z białostockich szkół tańca.

Portal Miejski BiałystokOnline patronuje targom.

Szczegóły: XXII Podlaskie Targi Ślubne

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1112 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39