POLECAMY
Wiesław Szydłowski z Podlasia zaskoczył jurorów programu "Mam talent!" nietypowymi zdolnościami. Na castingu zaprezentował... picie mleka na czas.
W ostatnim odcinku X edycji programu "Mam talent!" wystąpił Wiesław Szydłowski z Moniek. Zaskoczył jurorów wyjątkowym talentem. Potrafi pić mleko na czas. W 2016 r. został mistrzem w piciu mleka na czas w Wysokiem Mazowieckiem podczas Światowego Dnia Mleka. W telewizyjnym programie pobił swój rekord - litr mleka wypił w 7,99 sekundy. Jurorzy byli zgodni - ocenili występ trzema głosami na "tak".
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 19:54
Kultura i Rozrywka 15:30
Aktualności 15:00
Zdrowie 13:40
Aktualności 12:40
Sport 12:20
Kultura i Rozrywka 12:10
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji