Praktyki i staże w PZU - rusza program

2020.04.01 08:01
W PZU rusza program praktyk i staży dla studentów i absolwentów. "Praktyczna wiedza ma sens" to sposób na zdobycie cennego doświadczenia. Aplikacje można składać do 17 kwietnia.
Praktyki i staże w PZU  - rusza program
Fot: pixabay.com
W PZU rusza program praktyk i staży dla studentów i absolwentów

"Praktyczna wiedza ma sens" to nazwa programu praktyk oraz staży dla studentów i absolwentów, które uruchamia PZU. Uczestnicy programu zdobędą cenne doświadczenia oraz będą mieli okazję do sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce.

Zainteresowani będą mogli zdobyć wiedzę, m.in. z zakresu IT, finansów, obsługi szkód i świadczeń, sprzedaży, HR, analizy biznesowej, zarządzania ryzykiem, obsługi prawnej, rozwoju aplikacji mobilnych, marketingu i CSR.

Programowi praktyk i staży w PZU będzie towarzyszyć kampania promocyjna, która jest kontynuacją działań employer branding realizowanych pod hasłem "Taka praca ma sens". Jej bohaterami są pracownicy firmy.

Będzie można otrzymać wynagrodzenie

– Grupa PZU to doskonałe miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej. Zależy nam, żeby dać taką szansę młodym i zdolnym ludziom. Będą mogli w praktyce sprawdzić swoją wiedzę, doskonalić umiejętności i zdobywać doświadczenie. Co ważne, za swoją pracę otrzymają wynagrodzenie – mówi dyrektor Biura Zarządzania Kadrami w PZU Anna Wardecka.

Ile będą trwały praktyki i staże?

Praktyki potrwają trzy miesiące (rozpoczną się w lipcu). Z tej oferty mogą skorzystać studenci co najmniej drugiego roku studiów i absolwenci, którzy ukończyli wyższą szkołę nie później niż w ciągu roku.

Staże będą trwały od lipca do końca grudnia. Skierowane są do studentów od trzeciego roku studiów i dla absolwentów do dwóch lat od ukończenia studiów.

Angelika Dorf
24@bialystokonline.pl

1186 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39