Prawo budowlane – wsparcie kancelarii prawnej Marka K. Wynimko – Białystok

dodane dnia: 2017-04-20 przez: Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marek Krzysztof Wynimko
Termin promocji: 2017-04-20 - 2027-04-20
Wśród klientów naszej kancelarii w Białymstoku znajdują się firmy developerskie i budowlane, prowadzące inwestycje terenie całego kraju. Oferujemy im wsparcie prawne w zakresie prawa budowlanego na każdym etapie inwestycji, od analizy statusu prawnego nieruchomości, przez bieżąca obsługę prawną w trakcie trwania prac, aż do momentu przekazania obiektu do użytku.

Więcej o prawie budowlanych na naszej stronie https://wynimko.pl/prawo-budowlane/

Prawo budowlane – pomoc w aspektach cywilnym i administracyjnym

Przedsiębiorstwa budowlane podlegają regulacjom i normom prawa administracyjnego (w którego skład wchodzi prawo budowlane) oraz cywilnego. Łącząc świetną znajomość tych dziedzin, jesteśmy w stanie zaoferować firmom całościową pomoc i obsługę prawną inwestycji.

Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu niezbędnych decyzji administracyjnych, sporządzaniu niezbędnych umów, instrukcji, regulaminów. Reprezentując naszych Klientów, dbamy o ich czas oraz pieniądze.

Obszerny katalog usług prawnych dla firm budowlanych i inwestorów

Pomoc kancelarii Wynimko w obrębie prawa budowlanego jest wszechstronna i obejmuje takie działania jak:
- analiza nieruchomości pod kątem stanu prawnego,
- postępowanie wieczystoksięgowe (reprezentacja),
- wydawanie opinii z zakresu prawa budowlanego, zwłaszcza pod kątem wymagań administracyjnych co do inwestycji budowlanych,
- pomoc w uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy, pozwoleń na budowę i innych koniecznych decyzji o charakterze administracyjnym,
- sporządzanie wszelkich niezbędnych przy inwestycjach budowlanych umów,
- pomoc w tworzeniu procedur oraz instrukcji odnośnie do budowy i organizacji pracy na terenie budowy,
- asysta prawna przy końcowym odbiorze prac,
- reprezentacja w przypadku dochodzenia roszczeń powstałych w wyniku niewykonania i niedotrzymania warunków umów lub wadliwie wykonanych prac budowlanych.

Prowadzimy również reprezentację naszych Klientów (generalnych wykonawców, inwestorów, podwykonawców) przed sądami powszechnymi oraz w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych.

Zapraszamy do naszej kancelarii w Białymstoku Klientów potrzebujących całościowej obsługi prawnej inwestycji budowlanej oraz wszystkich, których problemy i sprawy związane są z określonymi aspektami prawa budowlanego.

1470 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39