Projekt Biznesmen - czas na 11. edycję

2019.12.10 14:12
To wydarzenie co roku cieszy się ogromną popularnością. Młodzi ludzie mają szansę posłuchać ciekawych historii biznesowych i tym samym zdobyć nowe doświadczenie.
Projekt Biznesmen - czas na 11. edycję
Fot: Materiały organizatora

W środę (11.12) o godz. 18.30 na Wydziale Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku odbędzie się 11. edycja Projektu Biznesmen. To wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło Menadżerów, które za każdym razem przyciąga około 150 uczestników. Jego celem jest propagowanie postaw przedsiębiorczych u młodych ludzi.

- Pełni pasji prelegenci przedstawiają swój sposób na biznes, który może zainspirować każdego! Spytacie – jak wiele można się od nich nauczyć? Według nas to początek prawdziwej lawiny wiedzy! - zachęcają organizatorzy.

Tym razem wystąpi Marta Gąska, czyli jedna z najlepszych makijażystek w Polsce oraz założycielka szkoły makijażu. Jej prace można oglądać również w telewizji. Jak sama mówi, kocha swój zawód za możliwość czerpania inspiracji od osób, które spotyka na swojej drodze. Podczas Projektu Biznesmen wygłosi prelekcję dotyczącą rozwoju swojej marki osobistej.

Drugie wystąpienie będzie należało do Sebastiana Rynkiewicza, prezesa Klastra Obróbki Metali, który obecnie zrzesza około 100 krajowych i europejskich podmiotów oraz partnerów strategicznych, będących liderami branży metalowo-maszynowej. Niektórymi z osiągnięć Klastra są: uzyskanie statusu Krajowego Klastra Kluczowego nadanego przez Ministra Gospodarki w roku 2015, tytułu Ambasadora Podlaskiej Gospodarki w roku 2016 oraz Srebrnej Odznaki Doskonałości ESCA – SILVER LABEL w roku 2017.

Podczas Projektu Biznesmen będzie można także wygrać różne nagrody.

Portal Miejski BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Szczegóły: Projekt Biznesmen

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1502 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39