Promotech inwestuje i szuka nowych pracowników. Kto może liczyć na zatrudnienie?

2023.08.31 08:00
Dynamiczny rozwój Promotechu sprawia, że firma szuka nowych pracowników na różne stanowiska. Kto może liczyć na pracę?
Promotech inwestuje i szuka nowych pracowników. Kto może liczyć na zatrudnienie?
Fot: Promotech

Promotech inwestuje w rozwój automatyzacji spawania oraz cięcia. Są to te segmenty, w których firma widzi największy potencjał. W związku z tym postanowiła zwiększyć zatrudnienie. Na pracę może liczyć kilkanaście osób. 

Na produkcji szukamy pracowników do obsługi maszyn CNC. Oczywiście fachowcy z doświadczeniem są mile widziani, ale jesteśmy w stanie także sami  przeszkolić nowych pracowników - liczy się pasja i otwartość na nowe wyzwania – mówi Artur Zawadzki, prezes Promotechu. - Szukamy też nowych, zdolnych inżynierów do działu konstruktorskiego, którzy będą mieli okazję sprawdzić się przy naszych ambitnych projektach, dotyczących automatyzacji spawania i cięcia. 

Firma cały czas inwestuje w rozwój swoich pracowników, by potrafili sprostać wyzwaniom, stawianym im przez rewolucję cyfrową. 

 - Automatyzacja i robotyzacja, stworzenie sieci inteligentnych, połączonych ze sobą urządzeń, zdolnych pozyskiwać rozmaite informacje i komunikować się bez ingerencji człowieka – to  istota Przemysłu 4.0. To technologie coraz powszechniej wykorzystywane w procesach produkcyjnych i przemyśle na całym świecie, a Promotech jako firma o międzynarodowym zasięgu musi za tymi trendami nadążać – wyjaśnia Artur Zawadzki.

Promotech może pochwalić się rekordową w ostatnim roku sprzedażą urządzeń w segmencie automatyzacji. W ciągu tego półrocza firmie udało się uzyskać przychód, który był zaplanowany na cały 2023 r. 

-  Cieszymy się, bo wreszcie zbieramy owoce naszej ciężkiej pracy. Na ten sukces pracowaliśmy blisko 15 lat – mówi prezes Promotechu. - By kontynuować ten rozwój, zwiększamy zatrudnienie i konsekwentnie inwestujemy w działy, związane z automatyzacją. 

Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie firmy. Poszukiwany jest m.in. technolog warsztatowy, spawacz, pracownik gospodarczy, operator CNC, monter, czy elektryk.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

1292 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39