Przedsiębiorczy gimnazjaliści vs. zadania biznesowe

2012.03.15 00:00
Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości to oryginalny konkurs o zasięgu ogólnopolskim dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Polega on na grupowym rozwiązywaniu studiów przypadku (case studies) - problemów, z którymi stykają się przedsiębiorcy w realiach biznesowych.
Przedsiębiorczy gimnazjaliści vs. zadania biznesowe
Fot: materiały organizatora

Konkurs podzielony jest na 3 etapy. Początkowo uczestnicy dostają do rozwiązania zadanie typu case study. Pomocna może okazać się dla nich internetowa Baza Wiedzy, która będzie zawierać informacje z zakresu ekonomii, zarządzania i marketingu. Ten etap odbywa się całkowicie przez internet.

Najlepsze zespoły przechodzą do finału wojewódzkiego. Uczestnicy będą oceniani przez jury, a na koniec tej części przewidziane są nagrody dla najlepszych drużyn. Zwycięski zespół jedzie do Warszawy na finał ogólnopolski.

W konkursie mogą wziąć udział trzyosobowe zespoły uczniów wspierane przez nauczyciela przedsiębiorczości. Zgłoszenia należy przesłać do 14 kwietnia na adres: erogowska88@gmail.com. Organizatorem konkursu jest Studenckie Forum Business Centre Club.

Szczegółowe informacje na stronie: http://najlepsze-zajecia.pl

MAG

1207 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39