Przygarnij misia, skorzystaj z promocji lub idź na kiermasz. Świąteczne akcje w galeriach

2016.12.16 11:56
Białostockie centra handlowe przygotowały z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wiele atrakcji. Są konkursy, promocje i kiermasze.
Przygarnij misia, skorzystaj z promocji lub idź na kiermasz. Świąteczne akcje w galeriach
Fot: Monika Zysk

Święta coraz bliżej. Widać to także w centrach handlowych. Niektóre z nich przygotowały ciekawe akcje, tematyką nawiązujące do zbliżającej się Gwiazdki.

Przygarnij pluszowego misia albo rusz na przejażdżkę bolidem

W Atrium Biała trwa Świąteczne Misiobranie. Każdy, kto w czasie trwania akcji (do 20 grudnia w godz. 12.00-19.00) zrobi w tym centrum handlowym zakupy za minimum 300 zł na maksymalnie 3 paragonach, otrzyma wyjątkowego pluszowego misia. Będą one czekać na klientów na świątecznej choince, która znajduje się na rotundzie budynku pomiędzy sklepami House i Sephora. Paragony na świąteczne misie będzie można wymienić w Punkcie Obsługi Klienta.

W tyle nie pozostaje Alfa Centrum. W trwającym do 20 grudnia konkursie można wygrać przejażdżkę bolidem KTM X-BOW. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba polubić oficjalny fanpage Alfa Centrum Bialystok i Prezent Marzeń, a następnie w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage'u centrum umieścić zdjęcie na temat "Świątecznych emocji", oznaczając je hashtagami #AlfaBialystok i #PrezentMarzen. Każdy ze zdobywców miejsc na podium będzie miał możliwość jazdy za kierownicą KTM X-BOW. Za I miejsce przysługują 3 okrążenia, za II - 2, a za III - 1. Bolid do końca grudnia można obejrzeć w pasażu Alfa Centrum na poziomie +1 na przeciwko wejścia do sklepu Reserved.

W sobotę (17 grudnia) w Galerii Jurowiecka na klientów czeka dzień świątecznych wyprzedaży - 40 sklepów ma obniżyć swoje ceny. Atrakcje przygotowano także dla dzieci. Będą one mogły spędzić czas w świątecznym kąciku animacji na poziomie +1, gdzie będą czekały gry, zabawy pod okiem animatorów, a co godzinę od 15.30 będzie też spektakl teatralny dla najmłodszych. Do soboty trwa tam także wielki konkurs Mocy Zakupów - trzeba zrobić zakupy na 150 zł, zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta na poziomie 0 i ułożyć świąteczne życzenia. Te najlepsze zostaną nagrodzone podarunkami od sklepów galerii. Można się zgłaszać jeszcze w piątek (16.12) i sobotę w godz. 14.00-20.00.

Na kiermaszach będzie sporo atrakcji

Wielki Kiermasz Świąteczny trwać będzie od piątku do niedzieli (od 16 do 18 grudnia) w Outlet Center przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B. W tych dniach atmosfera nadchodzących świąt ma wypełnić przestrzeń centrum wyprzedażowego. Pojawi się tam wiele stoisk nawiązujących do świątecznych tradycji. Znajdą się wśród nich najbardziej wyszukane ozdoby świąteczne, ręcznie malowane bombki, artykuły dekoracyjne, choinki, zabawki, gwiazdy betlejemskie, ręcznie robione kocyki, zabawki czy tradycyjne wyroby takie jak sery korycińskie. Organizatorzy podkreślają, że ich Kiermasz Świąteczny to świetna okazja, aby zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych i w wyjątkowy sposób przystroić swoje domy.

Outlet Białystok też przygotował świąteczny kiermasz. Tam odbędzie się on w sobotę i niedzielę (17 i 18 grudnia). W ofercie będą m.in. artykuły artystyczne i ozdoby, kosmetyki i dodatki do domu, naturalne mydełka w fantazyjnych kształtach, kosmetyki, próbki, biżuteria czy tradycyjne wyroby. Dodatkową atrakcją mają być rodzinne warsztaty zdobienia pierników oraz gry i zabawy z animatorami. Będzie można również wesprzeć akcję charytatywną Stowarzyszenia "Jasny Cel".

Jak więc widać, jest w czym wybierać. Każdy, kto planuje w najbliższym czasie odwiedzić któreś z białostockich centrów handlowych, będzie mógł poczuć świąteczną atmosferę i skorzystać z atrakcji.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1230 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39