Dom

Przyjdź i wygraj 2000 zł! Dni Otwarte w salonie BLU

2013.04.25 00:00
Ty również możesz wygrać. Przyjdź na Dni Otwarte do BLU i wygraj bon o wartości 2000 zł, rowery górskie i wiele innych nagród!
Przyjdź i wygraj 2000 zł! Dni Otwarte w salonie BLU

Salon łazienek BLU - Salon Roku 2013

Wygrali, bo są najlepsi - Salon Roku to tytuł przyznawany w prestiżowym branżowym konkursie organizowanym przez czasopismo Łazienka.

Jeżeli marzy Ci się stylowa i niebanalna łazienka, to koniecznie odwiedź salon BLU, przy ul. Składowej 12. Jeden z 19 salonów ogólnopolskiej sieci, w którym na powierzchni 1000 m2 prezentowanych jest kilkadziesiąt gotowych aranżacji łazienek oraz szeroki wybór artykułów wyposażenia wnętrz. A przyznany tytuł jest gwarancją wysokiej jakości asortymentu oferowanego przez salon.

Wymarzona łazienka od ręki i na każdą miarę

W BLU znajdziemy szeroką gamę różnorodnych artykułów wyposażenia łazienek, w tym glazurę, terakotę, gresy, wanny, kabiny, brodziki, baterie, ceramikę sanitarną, zlewozmywaki, meble oraz akcesoria łazienkowe - a wszystko od czołowych polskich oraz zagranicznych producentów.

- Od początku naszą misją jest tworzenie łazienek na miarę, na miarę każdego klienta, jego gustów, upodobań, potrzeb i finansowych możliwości - mówi Urszula Piekar z salonu BLU. Dodaje, że jednym z priorytetów firmy, poza wysokiej jakości asortymentem, jest zapewnienie klientom profesjonalnej i fachowej obsługi w przyjaznej atmosferze.

Ty również możesz wygrać. Przyjdź na Dni Otwarte do BLU i wygraj bon o wartości 2000 zł, rowery górskie i wiele innych nagród!

W dniach 27-28 kwietnia, czyli w nadchodzący weekend salon BLU zaprasza na Dni Otwarte. Sklep przygotował wiele atrakcji dla osób, które w tych dniach przyjdą do salonu mieszczącego się przy ul. Składowej 12. W programie przewidziane są liczne konkursy z nagrodami, interesujące pokazy oraz rabaty.

Podczas zaplanowanych na te dni konkursów będzie można wygrać m.in. bon o wartości aż 2 tys. złotych, który można wykorzystać na zakup asortymentu oferowanego przez sklep oraz w związku z rozpoczętym wiosennym sezonem rowerowym - wysokiej jakości rowery górskie.

Jedną z atrakcji najbliższego weekendu w BLU będzie spotkanie z rekordzistą Guinessa, który wskoczył rowerem po schodach na Shanghai Wordl Financial Center - najwyższy budynek w Chinach i 4. na świecie w niewiarygodnie krótkim czasie 1:21:53 s. Wyczyn Krystiana Herby wzbudził wielkie zainteresowanie mediów, w tym chińskiej telewizji CCTV. W trakcie imprezy będzie można zobaczyć na żywo pokazy stuntu rowerowego sportowca. Ponadto znajdzie się także coś dla osób preferujących aktywny styl życia, ponieważ na te dni zaplanowane są również pokazy health and fitness pure.

To nie koniec niespodzianek przygotowanych przez salon BLU. Dodatkowo każda osoba, która przyjdzie na Dni Otwarte, otrzyma rabat w wysokości 20% na wybrane przez siebie produkty dostępne w BLU.

Informacje na temat salonu można znaleźć na stronie internetowej www.blu.com.pl.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

1259 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39