Rozstrzygnięcie przetargu na dostawy paliw dla KPKM

2012.02.29 00:00
Najprawdopodobniej PetroDom z Białej Podlaskiej będzie przez najbliższy rok dostawcą paliw dla Komunalnego Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Białymstoku.
Rozstrzygnięcie przetargu na dostawy paliw dla KPKM
Fot: materiały firmy

W przetargu nieograniczonym ten dostawca przedstawił najkorzystniejszą ofertę na dostawy oleju napędowego i benzyn bezołowiowych.

- Przy tak szybko rosnących cenach paliw hurtownicy niechętnie podejmują się długoterminowych zobowiązań, ale na szczęście obeszło się bez problemów, a zainteresowanie przetargiem było całkiem duże - mówi Dariusz Ciszewski, prezes KPKM. - Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku paliw uzyskaliśmy bardzo korzystne warunki, z opustem cenowym porównywalnym z ubiegłym rokiem. PetroDom zaproponował najkorzystniejszą ofertę i jeżeli pozostałe warunki przetargu zostaną spełnione to z nim spółka podpisze umowę.

Wartość rocznej umowy na dostawy paliw dla spółki to ponad 34 mln zł. Zakupione paliwa spółka będzie wykorzystywała do połowy marca przyszłego roku zarówno w autobusach komunikacji miejskiej, jak i do sprzedaży we własnej stacji paliw.

andy

986 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39