RTG zęba – podstawą nowoczesnej diagnostyki stomatologicznej w M-Dentica Białystok

dodane dnia: 2016-03-21 przez: M-DENTICA Marzena Andrzejuk - Sawicka
Termin promocji: 2016-03-21 - 2036-03-21
Profesjonalnie przeprowadzane leczenie stomatologiczne powinno opierać się na szczegółowej diagnostyce. To ona pomoże ustalić przyczynę problemu i znacznie ułatwi przeprowadzanie czynności leczniczych.

Podstawowym badaniem dającym dokładny obraz stanu uzębienia jest RTG. Klinika M-DENTICA wykonuje je w pełni profesjonalnym i najnowocześniejszym aparatem.

RTG zęba i wszystko staje się jasne
RTG zęba to diagnostyka, która pozwala dokonać szczegółowej oceny stanu zdrowia jamy ustnej. Na otrzymanym zdjęciu widoczne są zmiany zapalne, ogniska próchnicy, dotychczasowe wypełnienia, sposób ułożenia zębów, a także ich budowa. Dzięki tej metodzie stomatolog jest w stanie zauważyć wszelkie krzywizny korzeni, anomalie położenia zębów, a także zlokalizować przyczyny występowania dolegliwości bólowych.

Dlaczego warto zrobić RTG zębów w M-DENTICE?
Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt wykorzystujący technikę wewnątrzustnej radiografii cyfrowej. Takie RTG zębów to wyjątkowo precyzyjne badanie, którego wynik otrzymujemy już po kilku sekundach od wykonania zdjęcia.

Ponadto dawka promieniowania jest o 90% niższa w porównaniu do tradycyjnych aparatów rentgenowskich, dzięki czemu można wykonać jednocześnie kilka zdjęć, bez nadmiernego narażenia na promieniowanie. Aparat nie wymaga izolacji, jest prosty w obsłudze i odporny na niekorzystne oświetlenie. Więcej o badaniu dowiesz się ze strony http://mdentica.pl/oferta-leczenia/rtg-zebow

Decydując się na leczenie stomatologiczne w M-DENTICE, wybierasz także kompleksową diagnostykę, przeprowadzaną w bezpieczny, komfortowy dla Pacjenta sposób. Jej wyniki wpływają na szybkość i trafność leczenia, które skutecznie przeprowadzą profesjonalnie przygotowani specjaliści.

Umów się na wizytę już dziś, by jak najszybciej usunąć wszystkie problemy stomatologiczne. W M-DENTICE jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc.

679 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39