POLECAMY
Z okazji 25. rocznicy emisji pierwszego odcinka serialu "Przyjaciele" sieć kin Helios przygotowała specjalne pokazy.
Sieć kin Helios zaprasza na jesienne wieczory w towarzystwie uwielbianych przez wszystkich "Przyjaciół". Usiądź wygodnie niczym w fotelu w Central Perk i oglądaj przygody najpopularniejszej paczki Nowego Jorku. Z tej okazji sieć Helios przygotowała trzy fantastyczne zestawy wzbogacone dodatkowo o specjalne rocznicowe intro oraz krótki materiał dodatkowy na końcu. Na fanów serialu "Przyjaciele" czekają trzy wieczory: 24 i 31 października oraz 7 listopada w kinie Helios w Alfa Centrum.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Nauka 11:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji