Słuchowisko na żywo w Białymstoku. Wystąpią znani artyści

2024.05.29 18:55
Na scenie Kina Ton zostanie zaprezentowane słuchowisko "Familijny Skarbczyk". Znane opowieści religijne zostaną zaprezentowane w towarzystwie muzyki na żywo.
Słuchowisko na żywo w Białymstoku. Wystąpią znani artyści
Fot: Pixabay.com

"Familijny Skarbczyk" to słuchowisko opowiadające historię rodzeństwa - Hani i Franka, którzy spędzają czas na wsi u swojego dziadka Lucka. Tam, pewnego dnia odkrywają niezwykły skarb - niepublikowaną księgę "Skarbczyk biblijnych opowieści", napisaną przez ich babcię Krysię. Rodzeństwo postanawia zgłębić się w opowieści zaczerpnięte z Biblii.

Najbliższe spotkanie poświęcone będzie przybliżeniu opowieści pierwszych biblijnych ludzi – Adama i Ewy w Ogrodzie Eden. Następnie, najmłodsi uczestnicy poznają historię Noego i jego arki, która ocaliła życie na Ziemi podczas wielkiego potopu. Ostatnie majowe poświęcone będzie "Przygodom Mojżesza". Uczestnicy usłyszą o dokonaniach proroka, który przewodził wędrówką do Ziemi Obiecanej oraz otrzymał od Boga dziesięć przykazań.

Słuchowisko zaprezentują widowni artyści znani na scenie muzycznej, operowej i teatralnej w całej Polsce, również w naszym mieście. Wystąpi Ewa Łobaczewska i Rafał Supiński. Prezentacji słuchowiska towarzyszyć będą animacje oraz quizy dla dzieci i dorosłych.

Słuchowisko na żywo pt. "Familijny Skarbczyk" będzie prezentowane z okazji Dnia Dziecka w sobotę (1 czerwca) i niedzielę (2 czerwca) w kinie Ton. Wydarzenie odbędzie się również 23 czerwca z okazji Dnia Ojca.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji: Słuchowisko na żywo pt. "Familijny Skarbczyk"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1357 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39