StartUp Mixer. Spotkaj się z rekinami biznesu

2015.04.20 00:00
W środę (23.04) odbędzie się StartUp Mixer. Jest to cykl spotkań, podczas których ludzie ze świata biznesu podpowiadają, co zrobić, by osiągnąć sukces.
StartUp Mixer. Spotkaj się z rekinami biznesu
Fot: pixabay.com

Celem StartUp Mixer jest przede wszystkim budowanie społeczności startup'ów oraz integrowanie środowiska zdolnych, polskich przedsiębiorców.

Często ludziom wydaje się, że ci, którzy prowadzą duże i dochodowe przedsiębiorstwa, nie mają problemów. Nic bardziej mylnego. Podczas spotkań prelegenci opowiadają o tych problemach i zdradzają, jak sobie z nimi radzą.

Jednym z wykładowców na najbliższym spotkaniu będzie Krzysztof Radziszewski - prezes zarządu SBR Bank, który z sektorem bankowości związany jest od prawie 20 lat. Głos zabierze też prezes zarządu Bdsklep.pl – Jacek Palec, który przyczynił się m.in. do uruchomienia największej w Europie sieci Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz Bogdan Ostrowski - współwłaściciel firmy przewozowej PlusBus. Wydarzenie poprowadzi Sylwester Mariusz Pilipczuk – certyfikowany coach, trener i mediator.

StartUp Mixer jest skierowany do wszystkich – studentów, początkujących przedsiębiorców i tych, którzy interesują się biznesem i chcą w przyszłości prowadzić własną firmę.

Spotkanie jest doskonałą okazją do nawiązania nowych, często w przyszłości bardzo przydatnych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń i pomysłów. Eksperci udzielają porad i wskazówek wszystkim przybyłym na wykłady. Chętnie odpowiadają na zadawane pytania dotyczące biznesu.

Wstęp bezpłatny. Chętni muszą się wcześniej zarejestrować na stronie www.rekinybiznesu.evenea.pl

Więcej informacji: StartUp Mixer

Wydarzeniu patronuje Portal Miejski BiałystokOnline

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1881 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39