Szukasz pracownika? Nie możesz znaleźć pracy? Agencja pomoże

2014.08.20 00:00
Od jakiegoś czasu bezskutecznie szukasz zatrudnienia? Nie możesz znaleźć pracy, która sprostałaby Twoim oczekiwaniom? Nie możesz znaleźć pracownika z odpowiednimi kwalifikacjami? Agencja pracy jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Szukasz pracownika? Nie możesz znaleźć pracy? Agencja pomoże
Fot: freedigitalphotos.net

Agencje pracy cieszą się coraz większą popularnością - są dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które nie mogą znaleźć satysfakcjonującej pracy, jak i dla firm, które poszukują pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami czy na wąskie, specjalistyczne stanowiska.

MD Serwis Personalny znajdzie idealnego pracownika dla Twojej firmy

- Najczęściej z usług agencji korzystają firmy, które zatrudniają na stanowiska robotnicze lub takie, gdzie występuje duża sezonowość prac lub też mają problem z pozyskaniem odpowiednich kandydatów na lokalnym rynku pracy. Ci ostatni, w przypadku utrudnionej rekrutacji, zgłaszają się do naszej agencji - tłumaczy Magdalena Snarska, właścicielka białostockiej agencji MD Serwis Personalny.

Zalet korzystania z pomocy agencji jest wiele. Przede wszystkim firmy, które decydują się na ich usługi, "mają z głowy" cały proces rekrutacji. MD Serwis Personalny dba również o całą procedurę po wybraniu odpowiedniego pracownika, czyli m.in. pilnuje terminów zawarcia umowy, kierowania na badania lekarskie, wypłaty wynagrodzeń czy odprowadzenia podatków i składek ZUS i PFRON.
- Pracodawca wobec osób, które mu zaproponujemy, ma takie same prawa, jak w przypadku pracowników, których sam zatrudnił. Innymi słowy - może kontrolować pracę pracowników agencji oraz wydawać im zalecenia oraz polecenia - informuje Snarska. - Pracodawca tylko sporządza ewidencję czasu pracy oraz dba o bezpieczeństwo - dodaje.

Agencja zatem przejmuje wszelkie obowiązki, natomiast pracodawca na koniec miesiąca otrzymuje rachunek za wykonanie usługi. Cena dla firm jest bardzo różna:
- Najczęściej zależy ona od naszego nakładu finansowego i pracy. W ustaleniu ceny dla klienta bierzemy pod uwagę także takie czynniki, jak warunki pracy dla pracownika (im lepsze – tym opłata jest niższa), terminowość wynagrodzeń oraz rotację na danym stanowisku – tłumaczy właścicielka MD Serwis Personalny.

Pomoże znaleźć wykwalifikowanego pracownika zza granicy. Z nią znajdziesz legalną pracę w Niemczech

Białostocka agencja różni się od pozostałych m.in. tym, że nie ogranicza się tylko do jednej branży czy regionu:
- Nas wyróżnia to, że jako nieliczni pozyskujemy kandydatów ze Wschodu, przecieramy szlaki w urzędach i legalnie zatrudniamy obcokrajowców. Jeśli chodzi zaś o kandydatów, staramy się sprawdzić pracodawców, do których ich kierujemy, poinformować o wszystkich warunkach zatrudnienia, a gdy coś pójdzie nie tak - wyjaśnić całą sytuację – komentuje Snarska.

MD Serwis Personalny poszukuje kandydatów zatem nie tylko w obrębie Podlaskiego, ale także z całej Polski, posiada również w swojej bazie pracowników z takich krajów, jak: Ukraina czy Białoruś. Pomaga także osobom szukającym pracy w znalezieniu zatrudnienia na terenie Niemiec.

Dobra opcja dla bezrobotnych i szukających bardziej satysfakcjonującej pracy

Z agencji mogą korzystać zarówno osoby bezrobotne, jak również ci, którzy są już zatrudnieni, ale chcieliby zmienić pracę bądź chcą sobie dorobić.
- Zdarza się również, że zgłaszają się do nas osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, a decydują się na zatrudnienie na etat – dodaje właścicielka MD Serwis Personalny.

Co ważne, osoby prywatne nie płacą nic za pomoc w znalezieniu pracy.
- Zgodnie z ustawą o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy jako agencja nie możemy pobierać żadnych opłat od osób poszukujących pracy – tłumaczy Snarska.

Więcej szczegółów: MD Serwis Personalny

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1902 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39