Tajemnica medyczna a prawo prasowe. Opowiedzą o tym eksperci

2019.05.30 09:29
Przed nami ogólnopolska naukowa konferencja. Każdy, kto jest zainteresowany kwestiami takimi jak tajemnica medyczna w zestawieniu z prawem do informacji czy ochrona danych medycznych, może przyjść na bezpłatne wykłady.
Tajemnica medyczna a prawo prasowe. Opowiedzą o tym eksperci
Fot: materiały organizatora
Zdjęcie z III OKN Prawa Pacjenta

Kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dotyczącej praw pacjenta

To wydarzenie zorganizowane z myślą o środowisku studenckim, medycznym, ale też o wszystkich innych, zainteresowanych osobach. W piątek i sobotę (31.05-1.06) odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Pacjenta "Prawo pacjenta do poufności medycznej".

W tym roku zespół ekspertów omówi problematykę sfery poufności pacjenta. W czasie konferencji będą miały miejsce dwa panele eksperckie - pierwszy dotyczący tajemnicy medycznej w świetle najnowszych zmian legislacyjnych, a drugi odniesie się do instrumentów prawnej ochrony tajemnicy medycznej.

Dwa dni wykładów i dyskusji

Konferencja rozpocznie się o w piątek o godz. 9.00 na auli Wydziału Prawa UwB (ul. Mickiewicza 1). Organizuje ją Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego "Pro Humanae Vitae", działające przy Katedrze Prawa Cywilnego Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Zobacz szczegóły i harmonogram: IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Pacjenta Prawo pacjenta do poufności medycznej

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

Polecamy
Yves Rocher
Yves Rocherul. Hetmańska 16 lok. 24/25 (C.H. Auchan)
15-727 Białystok
rocher.business.site

Więcej informacji
1640 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39