Tego występu nie zobaczysz w telewizji. Michał Wójcik w Białymstoku

2019.04.09 10:43
Już w sobotę (13.04) Białystok odwiedzi kolejna gwiazda polskiej sceny kabaretowej - Michał Wójcik. Zaprezentuje premierowy program, którego w telewizji nie zobaczysz.
Tego występu nie zobaczysz w telewizji. Michał Wójcik w Białymstoku
Fot: Michał Wójcik/FB

"LIVE, czyli życie na żywo" to niesamowita podróż przez los Michała Wójcika, filaru kabaretu Ani Mru Mru, zaprezentowana w sposób niezwykle śmieszny i nowatorski.

Oto możemy komicznymi oczami Michała przeżyć wraz z nim jego narodziny, dzieciństwo, pierwszą randkę, najciekawsze wydarzenia z całego jego życia, historie jego doświadczeń, by na końcu usłyszeć jego interpretację orgazmu. Dowiadujemy się w sposób iście zabawowy o jego tajemnicach, przejściach i najważniejszych aspektach istnienia. Coś cudownego!

Jeśli dodać, że Michał zaprosił do współpracy najpopularniejszego performera młodego pokolenia, jakim jest Pan Li, który występuje jako jego support, a całość tekstów na imprezie okrasza jeden z najlepszych one-linerów w Polsce, Wojtek Gawron i występ prowadzi świetny komik z lat 90., który reżyseruje cały ten spektakl, Bartek Brzeskot, to mamy bombę, która zdaniem wielu może być najciekawszą propozycją satyryczno-kabretową w 2019 roku na polskim rynku.

To trzeba koniecznie zobaczyć, by poznać pełną krasę możliwości najlepszego komika ostatniej dekady, jakim bez wątpienia jest Michał Wójcik.

Występ odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Początek o godz. 19.00.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: Michał Wójcik w Białymstoku

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1440 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39