To ostatnia szansa, aby wziąć udział. Można wygrać nagrody

2023.07.26 07:53
Do 31 lipca można zgłaszać swój udział w konkursie "Organizacja ucząca się 2023". Mogą brać w nim udział pracodawcy z województwa podlaskiego, którzy stosują zasady organizacyjnego uczenia się.
To ostatnia szansa, aby wziąć udział. Można wygrać nagrody
Fot: Pixabay.com

Dla przypomnienia, tegoroczna edycja projektu jest już 8. organizowaną przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i Politechnikę Białostocką. Ma za zadanie wyróżnić i nagrodzić pracodawców, którzy stosują zasady organizacyjnego uczenia się. Polega to na tym, iż pracodawca stawia na rozwój kompetencji pracownika i promuje tym samym kulturę organizacyjną sprzyjającą rozwiązaniom prorozwojowym.

Konkurs jest otwarty dla różnych sektorów, obejmując zarówno sektor mikro, małych, średnich i dużych firm, a także sektor publiczny. Ponadto zostały w nim wyodrębnione 3 główne kategorie.

Do konkursu mogą zgłosić się pracownicy z zarejestrowaną działalnością na terenie województwa podlaskiego. Zgłoszenie i wymagane dokumenty należy przesłać do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku do 31 lipca. Podania będą starannie oceniane pod kątem merytorycznym, zgodnie z określonymi kryteriami.

Laureaci konkursu otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. zł oraz tytuł "Organizacji uczącej się 2023". Zwycięzcy będą natomiast promowani na lokalnym rynku pracy.

Więcej informacji: Konkurs "Organizacja ucząca się 2023"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

Polecamy
Metkownica
Metkownicaul. Młynowa 76 lok. 5
15-405 Białystok
www.metkownica.pl

Więcej informacji
1545 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39