Totalna Biologia - brzmi ciekawie? Można przyjść na darmowe spotkanie

2017.02.10 08:10
Romuald J. Kosznik to dyplomowany konsultant koncepcji Totalnej Biologii. Osoby zainteresowane tym tematem mogą wybrać się na bezpłatne spotkanie.
Totalna Biologia - brzmi ciekawie? Można przyjść na darmowe spotkanie
Fot: pixabay.com

Funkcjonowanie ludzkiego organizmu jest ściśle związane z systemem emocjonalnym. Podczas gdy doznajemy emocjonalnego wstrząsu, w mózgu tworzy się pewnego rodzaju "zwarcie" - jego konsekwencje mogą być zarówno fizyczne, jak i uczuciowe. Kiedy pojawia się choroba, zastanawiamy się, czy to "kara Boża", a może to ważna wiadomość dla nas?

Jedna z głównych tez koncepcji Totalnej Biologii, za której ojca uznawany jest francuski onkolog Claude Sabbah, dotyczy tego, że choroba nie jest błędem natury, ale najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Jak głosi ta teoria, nasz mózg nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków - będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut.

Osoby zainteresowane koncepcją Totalnej Biologii mogą wybrać się na bezpłatne spotkanie z Romualdem J. Kosznikiem, dyplomowanym konsultantem tej koncepcji, a także m.in. trenerem rozwoju osobistego, mistrzem bioenergoterapii i dyplomowanym radiestetą.

Spotkanie odbędzie się w piątek (10.02) o godz. 17.00 w sklepie Talizman przy ul. Antoniuk Fabryczny 55/20. Wstęp jest wolny.

Sprawdź: Spotkanie - Totalna Biologia Choroba - Wróg czy Przyjaciel?

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

903 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39