Trawa z rolki Białystok - ACER Ogrody

dodane dnia: 2021-12-22 przez: ACER Konrad Wójcik
Termin promocji: 2021-12-22 - 2031-12-22
Trawnik stanowi zwykle centralne miejsce ogrodu, choć popularne też są projekty, gdzie trawę planuje się na przykład na obrzeżach działki czy – w przypadku dużego terenu do zagospodarowania – jako poszycie polany wśród wysokich drzew. Jednak bez względu na to, na jaki projekt się zdecydujesz, należy zadbać, by murawa była gęsta i pięknie zielona.

Trawa z rolki – szybkie efekty za rozsądną cenę

Aby szybko uzyskać ten efekt, coraz częściej zamiast tradycyjnego siania murawy wybiera się trawę z rolki. To wygodne rozwiązanie, dające naturalne rezultaty i - co ważne - nie jest to inwestycja tylko dla zamożnych. Tego rodzaju trawnik możemy zaproponować w rozsądnej cenie, uwzględniając łącznie koszt materiału oraz opłatę za usługę.

Zalety tego rozwiązania doceniło już wielu naszych Klientów, ponieważ jest ona:

• gęsta i soczyście zielona;
• precyzyjnie dopasowana do miejsca oraz gotowa do rozłożenia;
• dobrze ukorzeniona, łatwa w pielęgnacji;
• atrakcyjna i szybka w układaniu; efekt widoczny jest od razu po rozłożeniu rolek;
• niewymagająca szczególnych warunków podczas układania; może się to odbywać przez cały sezon wegetacyjny: od maja do listopada.

Chociaż układanie trawy z rolki nie wydaje się skomplikowane, warto to zadanie powierzyć profesjonalistom. Mamy doświadczenie w tego typu pracach i wiemy, jak dobrze przygotować podłoże, znamy sposoby na równe ułożenie rolek i dokładne dopasowanie do siebie ich brzegów. Zapewnimy wszystkie początkowe zabiegi pielęgnacyjne. Jeśli w przyszłości będziesz potrzebować dodatkowej pomocy, możemy zająć się pielęgnacją Twojego trawnika, czyli systematycznym podlewaniem, przycinaniem oraz przygotowaniem go do zimy. Również nam możesz zlecić zamontowanie najbardziej odpowiedniego systemu nawadniania lub dopasowanie modelu robota koszącego.

Więcej o trawie z rolki na stronie https://acerogrody.pl/trawa-z-rolki/

Zapraszamy do współpracy

Jeśli potrzebujesz szczegółów dotyczących zarówno specyfikacji, jak i wyceny naszych usług, zapraszamy do kontaktu z firmą Acer Ogrody w Białymstoku. Opowiemy o szczegółach, odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. W tego typu usługach mamy duże doświadczenie zarówno jeśli chodzi o niewielkie prywatne posesje, jak i zagospodarowywanie znacznie większych obszarów na zlecenie firm lub instytucji.

1179 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39