Tylko dla pełnoletnich! Na białostockiej scenie wystąpi Peja [KONKURS]

2023.11.21 07:27
W Polsce nie ma miejsca, które by nie znało Peji i legendarnego zespołu Slums Attack. W najbliższym czasie fani z Białegostoku mają szansę uczestniczyć w koncercie w ramach Before XXXL Tour 2023. Na scenie pojawią się nie tylko sam Peja, ale także DVJ. Rink oraz Gandzior.
Tylko dla pełnoletnich! Na białostockiej scenie wystąpi Peja [KONKURS]
Fot: Peja Slums Attack/Facebook

Koncert Peja/Slums Attack odbędzie się w piątek (24 listopada) w Zmianie Klimatu.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w kraju

Peja, znany również jako Ryszard Waldemar Andrzejewski to znany artysta na polskiej scenie hip-hopowej. Jego albumy zdobyły serca wielu fanów, osiągając nakłady przekraczające 600 tys. egzemplarzy, co stawia go wśród najbardziej rozpoznawalnych artystów w kraju. To nie tylko raper, ale również autor tekstów i producent muzyczny. Jego zainteresowanie hip-hopem rozpoczęło się w 1987 roku, kiedy zaczynał od słuchania takich artystów jak Beastie Boys, Run-D.M.C., Geto Boys, Ice-T, Ice Cube czy N.W.A.

Raper ustanowił rekord wraz z Tede, stając się artystą z największą liczbą albumów w historii, które zadebiutowały na Polskiej liście przebojów – OLiS. W 2011 roku został sklasyfikowany na pierwszym miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu "Machina". Otrzymał także nagrodę Złotej Felgi za całokształt twórczości w polskim hip-hopie w 2014 roku.

Współpracował z amerykańskimi ikonami sceny hip-hopowej, takimi jak Jeru the Damaja, Onyx, Masta Ace, EDO G, Kool G Rap, Chi Ali, Big Shug E.D.I. Mean czy Smoothe da Hustler. Grał na jednej scenie z Public Enemy i Ice-T. Wystąpił na ponad 200 koncertach w Europie, USA i Kanadzie. Na koncie ma 25 złotych i platynowych wyróżnień za albumy.Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Peja/Slums Attack

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1649 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39