Up To Date Festival

dodane dnia: 2016-06-15 przez: cmg01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Up To Date Festival
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy:
2016-09-23 - 2016-09-24
Zapraszamy na 7 edycję Up To Date Festival.

Up To Date Festival – nieszablonowy białostocki festiwal, którego siódma edycja przypada na 23 i 24 września 2016 roku. Łączy on kulturę muzyki elektronicznej z hip-hopem i sztukami wizualnymi. Odbywa się na terenie podziemnych, surowych parkingów Stadionu Miejskiego oraz m.in. Opery i Filharmonii Podlaskiej, a muzyczny line-up to połączenie klasyków ze świeżymi trendami.

Znamy już wszystkie miejsca, w których w tym roku zagoszczą sceny białostockiego Up To Date Festival. Do krytych parkingów Stadionu Miejskiego, Opery i Filharmonii Podlaskiej dołącza Aula Magna Pałacu Branickich oraz Dworzec PKS, gdzie odbędzie się festiwalowe After Party!

Aula Magna Pałacu Banickich
To w niej organizatorzy festiwalu postanowili ulokować jedną z dwóch scen tegorocznego Centralnego Salonu Ambientu. Zaliczany do najpiękniejszych barokowych realizacji architektonicznych w tej części Europy Pałac, na jeden wrześniowy wieczór zamieni się w Salon, którego gośćmi będą miłośnicy ambientu.

Pożegnanie dworca PKS
Festiwal jeszcze na dobre się nie rozpoczął, a ekipa Up To Date zaprasza na After Party – którego lokalizacja podobnie jak w przypadku pozostałych scen również nie jest przypadkowa. Na kilka dni przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych, w głównej hali odbędzie się oficjalne Pożegnanie dworca PKS – Up To Date Festival After Party, na którym wystąpią: Syny, Daniel Drumz i artyści związani z festiwalem Up To Date.
Wszyscy, którzy planują wziąć udział w pofestiwalowej imprezie powinni zachować na ręku opaskę festiwalową, z którą wejście na imprezę będzie kosztowało jedynie 15 zł

50 + wchodzi za darmo!
Tegoroczny Up To Date Festival to także jedyna w swoim rodzaju okazja, by pokolenie, którego młodość przypadła nieco wcześniej, mogło również dotknąć „kultury młodych” i to całkowicie za darmo! „Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście chcieli na festiwal Up To Date przyjść ze swoimi rodzicami, babciami czy ciotkami. Wejdźcie w tę samą przestrzeń i wspólnie cieszcie się muzycznym światem, który dla Was stworzymy. Zasady są proste: W dniu festiwalu, każda osoba mająca powyżej pięćdziesięciu lat może uczestniczyć w nim za darmo. Wystarczy dowód osobisty”- Cezary Chwicewski, Dyrektor Artystyczny Up To Date Festival.
Warto się spieszyć z przyjściem, bo ta oferta uzależniona jest od ilości uczestników i na pewno nie będzie trwała przez całą imprezę. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania akcji „50+" w dowolnym momencie z powodu ograniczonej pojemności obiektu. Akcja dotyczy wyłącznie wydarzeń na Stadionie Miejskim.

Happy Dog – wolontariat
Stowarzyszenie HAPPY DOG, Wolontariat Schroniska i Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku podczas festiwalu będą wspólnie zachęcać ludzi do wolontariatu i adopcji psów. Wolontariusze postarają się przybliżyć uczestnikom imprezy na czym polega ich codzienna praca w schronisku i co oczywiste, będą zachęcać do zaangażowania się w pomoc bezdomnym zwierzętom poprzez adopcję.
Mamy dla Was również kilka informacji organizacyjnych.
Najważniejszą wydaje się być sama organizacja przestrzeni festiwalowej. W niej obowiązywać będzie płatność gotówkowa. Za napoje i jedzenie, którego menu w tym roku zapowiada się wyjątkowo różnorodnie będzie można również płacić kartą płatniczą.
Up To Date Festival organizacją tegorocznej edycji udowadnia także, że współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami jest możliwa na wielu poziomach. Po raz kolejny energię na festiwalowe sceny dostarcza Politechnika Białostocka. O to, aby artyści dotarli na sceny w ustalonym czasie zadba flota samochodów wypożyczalni East Rent. Festiwalowe druki produkcyjne to efekt wsparcia drukarni Deart, zaś o odpowiedni odcień barw festiwalowych scen, w tym bardzo sugestywnej T-Mobile Electronic Beats podobnie jak w latach ubiegłych zadbał Primacol. Partnerami festiwalu w tym roku są również silne marki - PKS Białystok, PSS SPOŁEM BIAŁYSTOK oraz Lewiatan Podlasie.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podczas festiwalu będzie miała miejsce kolejna odsłona modowej kolekcji Pozdro Techno De Luxe.
Przypominamy wszystkich artystów, którzy wystąpią na czterech festiwalowych scenach. Ich selekcja wzbudziła także zainteresowanie zagranicznych mediów, których obecność na festiwalu wspiera Instytut Adama Mickiewicza i Culture.pl

CENTRALNY SALON AMBIENTU
Michał Wolski live
Noordwiijk live
Dan Vicente (Acronym) live
Rafael Anton Irisarri live
Markus Guentner live
New Rome live

T-MOBILE ELECTRONIC BEATS
LTJ Bukem
TOMM¥ €A$H
Łona & Webber + The Pimps
DJ Earl + Sirr Tmo & Dre
Dj Deeon
Falty DL
Czeluść
Otsochodzi
Luke Vibert
Pezet
Ten Typ Mes + live band
Fracture
DJ 69 Beats
Vshood
FFF

TECHNOSOUL
I-F
Legowelt live
SHDW & Obscure Shape
Ekman live
Annanan live
Rommek
Umwelt
Chino live
No.107
Vatican Shadow live
The Gods Planet (Ness & Claudio PRC) live
Acronym live
Architectural live
Evigt Mörker
Reeko
Phase Fatale
Blazej Malinowski live
Technosoul closing set

RED BULL CONTAINER
WIXAPOL S.A.
Subsknit
Dubsknit
Richard Murder
Rich Murder
MOST „The Beginning” Showcase:
Matat Professionals live
Botanica live
Richu M live
Grobel DJ se

Informacje o biletach dostępne są: tutaj

Dodatkowe informacje o Festiwalu na stronach:
www.uptodate.pl
www.facebook.com/UpToDateFestival

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.

Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Partnerem Festiwalu Up To Date jest T-Mobile Electronic Beats.

Patronat medialny
Portal Miejski BiałystokOnline
Miejsce imprezy
Białystok, kryte parkingi Stadionu Miejskiego, ul. Słoneczna 1

1510 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39