Up To Date Festival. Znamy datę imprezy, można kupić karnety [WIDEO]

2017.05.11 21:59
Organizatorzy Up To Date Festival ogłosili datę tegorocznej edycji festiwalu. Odbędzie się on 8 i 9 września.
Up To Date Festival. Znamy datę imprezy, można kupić karnety [WIDEO]
Fot: Grzegorz Chuczun

Po raz kolejny Białystok w jeden z wrześniowych weekendów stanie się miastem brzmiącym wyszukaną elektroniką i niebanalnym hip-hopem.Nowa lokalizacja doceniona

- Up To Date to wydarzenie, które od lat gromadzi w Białymstoku wielotysięczną publiczność, skupiając ogólnopolską i międzynarodową uwagę. Ubiegłoroczna edycja, pierwsza w nowej lokalizacji, zajęła 3. miejsce w plebiscycie Munoludy organizowanym przez prestiżowy serwis Muno.pl, jeden z najbardziej popularnych serwisów o muzyce w kraju od lat promujący wydarzenia i twórców nie tylko muzyki elektronicznej - informuje Jan Roguz, który odpowiada za kontakt z mediami.

"Bagaż życia" nominowany do nagród

Up To Date Festival przy każdej kolejnej edycji zaskakuje swoją nieszablonową promocją. Film promujący ubiegłoroczną edycję "Bagaż życia", w którym w roli głównej wystąpił ojciec jednego z organizatorów festiwalu, w kilka dni po premierze osiągnął rekordową oglądalność. Do dziś obejrzało go ponad 300 tys. osób. Film został nominowany w 3 kategoriach w konkursie Klubu Twórców Reklamy (odpowiednik polskich Oskarów w branży wideo marketingu).

Na wyniki ostatecznego głosowania przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jedno jest jednak pewne już teraz. Marzenie o udziale w tym samym wydarzeniu przedstawicieli różnych pokoleń, młodzieży i grupy 50+ powoli staje się faktem. Ciekawe, czym tym razem zaskoczy nas ekipa Up To Date.

Up To Date Festival na PKO Białystok Półmaratonie

Muzyka rozbrzmiewać będzie także na niedzielnym (14 maja) PKO Białystok Półmaratonie. Tym razem muzyczne wsparcie biegu na 7 muzycznych scenach Up To Date Festival rozlokowanych na trasie biegu zapewnią artyści znani z występów w całej Polsce. Na starcie zagrzewać będzie związany z festiwalem Majki prezentujący przekrojową muzykę bassową. Na kolejnych punktach wystąpią Dubsknit, Botanica, Hoax, No.107 i Richard Murder, a na mecie kończących bieg zawodników przywita lokalny weteran sceny Sashka.

Artyści pod koniec maja, karnety w sprzedaży

Pierwsi artyści tegorocznej edycji festiwalu zostaną ogłoszeni pod koniec maja. Jednak już teraz można kupować karnety w specjalnych promocyjnych, przedsprzedażowych cenach. Pula - jak zawsze - jest ograniczona. Karnety w przedsprzedaży kosztują: 139 zł opcja "full"), 89 zł (opcja "stadion") i 59 zł (Centralny Salon Ambientu). Przedsprzedaż trwa do wyczerpania limitowanej puli karnetów, jednak nie później niż do 28 maja. Karnety można kupić online i w sprzedaży stacjonarnej.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1305 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39