W niedzielę startuje 8. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego

2023.09.02 14:46
Przed nami 4. runda STAG Samochodowych Mistrzostw Białegostoku i 5. runda cyklu RSMOB. Tym razem kierowcy rywalizować będą w Bielsku Podlaskim.
W niedzielę startuje 8. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego
Fot: Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku

8. edycja Samochodowego Rajdu Bielska Podlaskiego obejmuje 3 lokalizacje, na które składa się łącznie 8 prób sprawnościowych. Zwykle większość zawodników oczekuje na tę jedną, która dostarcza niezwykłych wrażeń w samym centrum miasta. Oczywiście również w tym roku jej nie zabraknie. Próba STAG Ratusz to wyjątkowy moment, który zapewnia chwile prawdziwych rajdowych emocji. Wspierający kibice, zamknięte ulice w centrum miasta oraz scena, z której komentowane są przejazdy, sprawiają że poziom adrenaliny wzrasta.

Zbliżający się 8. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego rozpocznie się od próby Ikea Industry ORLA, a kolejnym etapem będzie "Kon-Pol". Obie lokalizacje zostaną pokonane przez załogi trzykrotnie, po czym przyjdzie pora na kulminacyjny punkt imprezy, a więc STAG Ratusz. Tutaj kibice będą mieli okazję podziwiać każdą ekipę aż 2 razy.

Podczas 8. Samochodowego Rajdu Bielska Podlaskiego uczestnicy przemierzą dystans ponad 86 km, z czego 11,5 km stanowią PS-y. Do imprezy zgłosiło się aż 58 załóg, a w harmonogramie wydarzenia jest też wiele atrakcji pobocznych. Będzie m.in. wystawa retro gokartów, a na najmłodszych czekać mają zjeżdzalnie. Planowane są też przejazdy z kierowcą rajdowym - Krzysztofem Nazarukiem.

Rajd wystartuje w niedzielę o godz. 10.00 z ul. Mickiewicza.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1273 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39