W sobotę żółto-czerwone derby

2011.08.12 00:00
Jagiellonia rozegra w sobotę spotkanie z Koroną Kielce. W składzie gości wystąpi kilku byłych graczy białostockiego klubu. Kibice po przeciwnej stronie barykady będą mogli zobaczyć Tadasa Kijanskasa, Pavola Stano czy Pawła Sobolewskiego.
W sobotę żółto-czerwone derby
Fot: jagiellonia.pl
Tomasz Frankowski znów strzeli gola?

Zwłaszcza Kijanskas będzie miał ciężkie zadanie w tym meczu. Litwin ma za zadanie pilnować Tomasza Frankowskiego, a wielu obrońców przekonało się już, że nie jest to takie proste.

Kielczanie przyjadą do Białegostoku osłabieni brakiem obrońcy Hernaniego. Trener Leszek Ojrzyński do meczowej kadry nie zabrał również Dawida Janczyka, Jakuba Bąka i Pawła Kaczmarka.

Z kolei szkoleniowiec Jagi w tym tygodniu miał ograniczoną kadrę na treningach. Z powodu meczy reprezentacyjnych na zajęciach nie było dziewięciu piłkarzy: Tomasza Frankowskiego, Andrusa Skerli, Mladena Kascelana, Marko Cetkovica, Łukasza Tymińskiego, Tomasza Kupisza, Jakuba Słowika, Ermina Seratlicia i Grzegorza Sandomierskiego.

Ten ostatni prawdopodobnie nie wróci do Jagiellonii. Pierwszy bramkarz białostockiego klubu bliski jest przejścia do belgijskiego KRC Genk. W sobotę zastąpi go zapewne Jakub Słowik.

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce sobota, godz. 13.30, Stadion Miejski przy ul. Słonecznej 1.

C.M.

1070 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39