Ważna informacja. Zmiana siedziby Inspektoratu ZUS

2023.10.23 06:58
Od 23 października zmienia się siedziba Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wysokiem Mazowieckiem. To ważna informacja dla wielu osób, które odwiedzają ten urząd.
Ważna informacja. Zmiana siedziby Inspektoratu ZUS
Fot: ZUS

Od poniedziałku (23 października) sprawy można będzie załatwić w nowej siedzibie Inspektoratu ZUS w Wysokiem Mazowieckiem. Placówka została przeniesiona z ul. Plac Odrodzenia 5 na ul. Mystkowską 43.

- W nowej siedzibie Inspektoratu ZUS w Wysokiem Mazowieckiem sala obsługi klientów usytuowana jest na poziomie "0". Wejście jest z poziomu chodnika. Do dyspozycji osób odwiedzających placówkę są 4 stanowiska przeznaczone dla emerytów, rencistów, płatników i ubezpieczonych. Można będzie tutaj zasięgnąć informacji, pobrać formularze, złożyć dokumenty czy skorzystać ze stanowiska z komputerem przeznaczonego dla klientów – informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

Nowy obiekt, w którym będzie mieścił się ZUSw Wysokiem Mazowieckiem jest przyjazny dla osób z niepełnosprawnością, bez barier architektonicznych. Na sali obsługi klientów zorganizowany został kącik dla dzieci. Do tego znajduje się nieopodal Sądu Rejonowego, Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta, Urzędu Gminy czy przychodni, co bez wątpienia będzie dużym udogodnieniem dla osób odwiedzających placówkę. 

Przeprowadzka ZUS w żaden sposób nie wpłynie na pracę urzędu. W poniedziałek od godz.8.00 będzie działał jak zawsze, tyle że w nowym miejscu.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

1163 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39