WenDo - bezpieczne kobiety. Mieszkanki Białegostoku uczyły się samoobrony

2011.06.13 00:00
W miniony weekend mieszkanki Białegostoku uczestniczyły w drugiej już sesji warsztatów "WenDo - bezpieczne kobiety". Uczyły się asertywności i sztuki samoobrony.
WenDo - bezpieczne kobiety. Mieszkanki Białegostoku uczyły się samoobrony
Fot: materiały organizatora

Bezpłatne warsztaty WenDo były realizowane w ramach prospołecznego programu "Żubr budzi Podlasie". Projekt Kompanii Piwowarskiej wspiera przedsięwzięcia społeczników z regionu Podlasia.

Warsztaty "WenDo" spotkały się z ogromnym zainteresowaniem pań. Każda sesja ma komplet uczestniczek. Wśród zajęć m.in. praca nad głosem i oddechem, a także postawą ciała. Sesjom towarzyszą także wykłady i dyskusje. Ostatnie warsztaty były już drugim spotkaniem. Prowadziła je Ewa Rutkowska, trenerka samoobrony i asertywności dla kobiet.

Kolejne warsztaty "WenDo - bezpieczne kobiety" odbędą się w dniach: 25-26 czerwca, 15-16 października i 22-23 października. Wszystkie mają formę aktywizującą uczestniczki ("burze mózgów", ćwiczenia, fora), co przyspiesza i wzbogaca naukę. Uczestnictwo jest bezpłatne.

A już w najbliższą niedzielę, 19 czerwca, chętni będą mogli usłyszeć koncert grupy Karbido. Odbędzie się w ramach projektu "Music 4 Buildings - Muzyka budynków". Tym razem białostoczanie posłuchają nietypowych dźwięków. W roli wokalisty zadebiutują... Białostockie Wodociągi!

andy

1307 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39