Właściciel Promotechu doradzi, jak osiągnąć sukces w biznesie

2014.01.28 00:00
Zbigniew Gołąbiewski, współwłaściciel białostockiego Promotechu będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu "Oko w oko z liderami podlaskiej gospodarki", które odbędzie się już w ten piątek (28.01) na WSFiZ.
Właściciel Promotechu doradzi, jak osiągnąć sukces w biznesie
Fot: sxc.hu

"Robiliśmy naprawdę fajne rzeczy, czasem bez żadnej dokumentacji, planów. Niekiedy wystarczyło tylko hasło, by inżynierowie przynosili gotowe projekty, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, bo każdy wiedział, co ma robić. Ale nie zawsze było tak różowo – w ciągu blisko 30 lat działalności Promotech przeżywał zarówno biznesowe wzloty, jak i upadki." – tak wspominał początek lat 90. w książce "Liderzy podlaskiej gospodarki" Zbigniew Gołąbiewski.

I o tym właśnie opowie w czasie spotkania. Podzieli się także swoim doświadczeniem i radami, jak osiągnąć sukces w biznesie.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy interesują się rozwojem przedsiębiorczości w naszym regionie, chcą założyć własną działalność gospodarczą bądź potrzebują motywacji do przeprowadzenia zmian w swoim życiu.

Spotkanie odbędzie się w piątek (31.01) o godz. 17 w Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Wstęp jest wolny.

Cykl spotkań objęliśmy patronatem medialnym.

Więcej o: Oko w oko z Liderami Podlaskiej Gospodarki

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

921 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39