Zaaranżuj przestrzeń z szafami na wymiar

dodane dnia: 2019-10-18 przez: BEST MEBEL Grzegorz Łachmacki
Termin promocji: 2019-10-18 - 2029-12-01
Każde pomieszczenie, a szczególnie sypialnia czy garderoba, może być wyposażone w wykonaną na zamówienie szafę. Wkomponowanie takiej szafy w określoną przestrzeń zamiast kilku innych przypadkowych mebli zapewni większą ilość miejsca użytkowego. Jako że zawsze jest to zamówienie indywidualne, dostosowane do realnych potrzeb, gotowy mebel usprawni codzienną ubraniową logistykę. Tworzone przez Best Mebel w Białymstoku szafy na wymiar wykonywane są zgodnie z założonym projektem, mogą więc posiadać dowolne wykończenie, również z dodatkowymi elementami, typu przeszklenia, lustra, frezy.

Cechy szaf na wymiar

Wśród rodzajów szaf na wymiar proponujemy szafy

• wolnostojące – które np. można łatwo przestawić podczas przemeblowania,
• wnękowe (zabudowy) – wówczas zintegrowane ze ścianami wnęki,
• narożne – do zagospodarowania kątów pomieszczeń.

Szafy wykonujemy z dowolnego materiału, najczęściej z drewna, lecz popularne są również płyty MDF i HDF, a w opcji nowoczesnej między innymi szkło Lacobel. Różne są również opcje wykończenia, począwszy od surowego impregnowanego drewna, aż po zastosowanie powierzchni o wysokim połysku. W ramach indywidualnych ustaleń można zamówić dodatkowo na przykład opcję frezów na frontach szafek i szuflad.

Szafy mogą być zaopatrzone w różnego typu drzwi: przesuwne, otwierane skrzydłowo lub roletowo (co przypomina roletowe drzwi do witryny sklepowej). Kształt drzwi szaf dostosowujemy zarówno do życzenia Klienta, jak i powierzchni, m.in. skośnych.

Szafy na wymiar solidne i niezawodne

W Best Mebel preferujemy najwyższej klasy materiały oraz wysoką jakość wykonania szaf. Poza wspomnianymi wyżej kwestiami dotyczącymi materiałów wykonania, zwracamy również uwagę na okucia meblowe oraz mechanizmy i akcesoria. Nowoczesne prowadnice zawiasy i systemy jezdne sprawiają, że korzystanie z szafy to lekkie, ciche otwieranie drzwi, szafek, szuflad.

Dowiedz się wiecęj: https://bestmebel.pl/uslugi-stolarskie/szafy-na-wymiar/

Polecamy
NewForm
NewFormul. Ciołkowskiego 169
15-516 Białystok

Więcej informacji
746 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39