Zagadkowa śmierć ucznia. Ciało znaleziono w lesie

2014.09.03 00:00
Zagadkowa śmieć 18-letniego chłopaka. Nastolatek wyszedł z domu kupić książki na nowy rok szkolny. Jego rozebrane ciało znaleziono w lesie.
Zagadkowa śmierć ucznia. Ciało znaleziono w lesie
Fot: ŁW

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w zeszłym tygodniu. W lesie niedaleko miejscowości Barszczewo (gmina Choroszcz) przypadkowy grzybiarz natknął się na zwłoki młodego chłopaka. 18-latek był rozebrany, a jego ubrania znaleziono ponad 100 metrów od ciała.

Zaledwie kilka godzin wcześniej matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie. To właśnie kobieta widziała go po raz ostatni. 18-latek dostał od niej pieniądze na zakup wyprawki szkolnej. Nastolatek miał jechać na zakupy do Białegostoku.

- Na chwilę obecną nie mamy informacji, aby do śmierci chłopaka przyczyniły się osoby trzecie, jednak nie wykluczamy jeszcze takiej wersji wydarzeń - mówi Urszula Sieńczyło z Prokuratury Rejonowej w Białymstoku. - Nie udzielamy więcej informacji na ten temat.

Wiadomo, że śmierć chłopaka raczej nie miała związku z napadem rabunkowym, bo pieniądze znaleziono przy ciele nastolatka. Przyczyną śmierci 18-latka było wykrwawienie.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1476 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39