POLECAMY
Załoga Automobilklubu Podlaskiego: Kamil Butruk i Maciej Wilk sezon 2010 rozpoczną na Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski N-grupowym Mitsubishi Lancerem EVO IX w najnowszej specyfikacji.
Pierwszy rajd już w najbliższy weekend (23-25 kwietnia) - Rajd Elmot Krauze rozgrywany z bazą w Świdnicy. - Jesteśmy przygotowani do startu, wiele testowaliśmy i mamy znowu nowo wybudowany samochód w najwyższej specyfikacji grupy N. Już z niecierpliwością czekamy na start - powiedział Kamil Butruk. Maciej Wilk dodał, że optymistycznie patrzy na najbliższy rajd, który zalicza do klasyków rajdowych. Zawodnik jest bardzo ciekawy rajdów zagranicznych, które przynoszą nowe wyzwania.
MAG
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.23 16:10
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 14:00
Aktualności 2026.06.23 13:50
Aktualności 2026.06.23 13:27
Biznes 2026.06.23 13:00
Nauka 2026.06.23 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji