Załoga Rak-Bud Rally Team ukończyła 21. Rajd Rzeszowski

2012.08.14 00:00
Załoga Rak-Bud Rally Team w składzie Radosław Raczkowski i Łukasz Gwiazda ukończyła 21. Rajd Rzeszowski na 3. miejscu w klasie 5 oraz w Citroen Racing Trophy Polska, jednocześnie zajmując 15. pozycję w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
Załoga Rak-Bud Rally Team ukończyła 21. Rajd Rzeszowski
Fot: materiały klubu
Załoga Rak-Bud Rally ukończyła rajd na trzecim miejscu w klasie piątej

- To był bardzo trudny rajd, na którym dużo się działo i biorąc pod uwagę problemy techniczne i przygody, które mieliśmy podczas pierwszego etapu to jestem zadowolony z wyniku jaki osiągnęliśmy. Podczas drugiego etapu rajdu była bardzo zmienna pogoda, ale nam udawało się dobrze dobierać opony i choć nasze tempo nie było jakieś szaleńcze, to powoli odrabialiśmy straty z dnia poprzedniego i przesuwaliśmy się w klasyfikacji. Z pewnością zdobyliśmy w Rzeszowie razem z Łukaszem dużo nowych doświadczeń, był to tak naprawdę nasz pierwszy wspólnie przejechany rajd. Tym bardziej się cieszę, że uniknęliśmy poważnych błędów - powiedział Radosław Raczkowski.

- Bardzo się cieszę z ukończenia swojego domowego rajdu. Problemy z którymi borykaliśmy się pierwszego dnia strasznie wybiły nas z rytmu. Drugi dzień to loteria oponowa i można powiedzieć, że dopiero na ostatnim odcinku rajdu pojechaliśmy tak jak powinniśmy - opisuje rajd Łukasz Gwiazda.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

893 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39