Zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. Sezon SMB zamknie 34. Impreza Samochodowa Barbórka

2019.12.12 09:25
Kolejna odsłona Samochodowych Mistrzostw Białegostoku właśnie dobiega końca. 7. - i zarazem ostatni - rajd w tegorocznym cyklu zawodów rozegrany zostanie już w najbliższą sobotę (14.12). Będzie to 34. Impreza Samochodowa Barbórka.
Zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. Sezon SMB zamknie 34. Impreza Samochodowa Barbórka
Fot: Grzegorz Chuczun

Wszystko zaczęło się w lutym od 6. Zimowego Grand Prix Białegostoku, które zwyciężył pilotowany przez Piotra Samusiewicza Tomasz Lewczuk. Wspomniana dwójka, jadąca autem Honda CRX, również w kolejnych startach radziła sobie okazale, dzięki czemu to właśnie ta załoga jest najbliżej zwycięstwa w klasyfikacji generalnej całego cyklu zawodów. W tej chwili Tomasz Lewczuk i Piotr Samusiewicz mają na swym koncie 136 punktów, natomiast znajdujący się na kolejnym miejscu duet Marcin Malinowski/Wiktoria Sumkowska zgromadził tych oczek 117.

Ostatni rajd, decydujący o końcowych lokatach we wszystkich klasyfikacjach SMB, odbędzie się już w najbliższą sobotę. Tego dnia, na Torze Wschodzący Białystok, rozegrana zostanie 34. Impreza Samochodowa Barbórka. Uczestnicy zmagań będą mieli do pokonania 4 próby sprawnościowe w kilku konfiguracjach. Jedną z nich stanowić ma próba o nazwie "Nocne Trofeum Monte-Krywlany".

Aby wziąć udział w sportowej rywalizacji, która ruszy w sobotę o godz. 11.30, należy posiadać prawo jazdy kat. B oraz sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC. Z podjęciem decyzji o starcie należy się spieszyć, gdyż zapisy kończą się już w czwartek (12.12) o godz. 15.00.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Więcej informacji: 34. Samochodowa Barbórka

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
625 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39