Autoblacharnia – blacharstwo samochodowe na najwyższym poziomie

dodane dnia: 2017-09-29 przez: P.P.H. Spectrum. Sp. z o.o. Autoryzowany dealer Forda
Termin promocji: 2017-09-29 - 2037-09-29
Blacharstwo samochodowe to z pozoru nieskomplikowana profesja. W rzeczywistości wymaga takiej samej wiedzy i umiejętności jak pozostałe działy mechaniki. W przeciwieństwie do niektórych zakładów nie stosujemy metody „na oko” – u nas wszystko jest dokładnie wyliczone za pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń pomiarowych.

Naprawy powypadkowe – nam warto zaufać

Miałeś wypadek i wydaje Ci się, że nie da się już uratować auta? Zanim oddasz samochód na złom, przyjdź do nas. Przywróciliśmy dawną świetność tysiącom samochodów. Na pewno i tym razem znajdziemy rozwiązanie.

Oferujemy następujące usługi z zakresu blacharstwa samochodowego:

• kompleksowe naprawy powypadkowe,
• prostowanie ramy,
• likwidację wgnieceń oraz zarysowań,
• wymianę zużytych, bądź zniszczonych elementów.
• konserwację.

Cechujemy się uczciwym podejściem do Klienta – nie zawyżamy kosztów robocizny i nie naciągamy nikogo na niepotrzebne naprawy. Korzystając z usług naszego warsztatu masz pewność, że oddajesz samochód w dobre ręce. Dowiedz się więcej: www.autoblacharnia.com.pl/blacharstwo-samochodowe/

Profesjonalny sprzęt w rękach fachowców

Podstawą rzetelnych napraw blacharskich są oczywiście umiejętności blacharza. Jednak odpowiedni sprzęt także jest niezbędny. Nasz warsztat jest zaopatrzony we wszystkie urządzenia i narzędzia potrzebne w pracy blacharza, czyli:

• urządzenia transportu bliskiego (wciągarki, wciągniki, podnośniki),
• spawarki,
• szlifierki,
• młotki.

Nowoczesne narzędzia i doświadczenie osoby posługującej się nimi gwarantuje efektywną naprawę w niedługim czasie. Nie powierzaj samochodu pierwszemu lepszemu warsztatowi – prostowanie skutków nieudanej naprawy tylko niepotrzebnie wpędzi Cię w dodatkowe koszty. Lepiej od razu przyjść do sprawdzonego zakładu, takiego jak Autoblacharnia.

Blacharstwo samochodowe w naszym wykonaniu to satysfakcja gwarantowana! Zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi Klienci świadczy samo za siebie. Jesteśmy dumni ze współpracy z licznymi osobami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy liczne zniżki i promocje. Dowiedz się, jakie: www.autoblacharnia.com.pl/kontakt/

1260 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39