POLECAMY
Prof. Barbara Kudrycka została laureatką Międzynarodowej Nagrody Administracji Publicznej przyznawanej przez Amerykańskie Towarzystwo Administracji Publicznej.
Nagroda ta jest przyznawana osobom, które wnoszą znaczący wkład w rozwój administracji publicznej w swoim kraju. Jej dotychczasowymi laureatami byli m.in. Ludmila Gajdosowa i Geert Boukaert. Amerykańskie Towarzystwo Administracji Publicznej powstało w 1939 r. i skupia ponad 10 tys. osób zaangażowanych w działalność na rzecz administracji publicznej. Kudrycka odebrała wyróżnienie w Chicago, podczas corocznej konferencji organizowanej przez Towarzystwo. Barbara Kudrycka jest białostoczanką. Była rektorem WSAP, sprawowała urząd ministra nauki i szkolnictwa wyższego, w tej chwili, jako przedstawicielka województwa podlaskiego, zasiada w europarlamencie.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji