POLECAMY
Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej organizuje bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu na świadectwo kwalifikacyjne "E" uprawniające do eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV. Rekrutacja uczestników potrwa do 22 października.
Kurs skierowany jest dla osób spoza społeczności akademickiej, pracujących w przedsiębiorstwach, szkołach oraz bezrobotnych. Program szkolenia obejmuje 40 godzin wykładów i 10 godzin zajęć w laboratoriach prowadzonych przez specjalistów z Wydziału Elektrycznego PB. Uczestnicy kursu dowiedzą się m.in. jak wykonywać prace kontrolno – pomiarowe oraz badania eksploatacyjne w urządzeniach, instalacjach i sieciach elektroenergetycznych do 1 kV, jakie są zasady postępowania w czasie pożaru, awarii lub innego zagrożenia bezpieczeństwa oraz w jaki sposób przeprowadzić badanie instalacji odgromowych i rezystancji uziemień. Program zajęć, formularz zgłoszeniowy, regulamin i wszystkie informacje na: www.pb.wiemywiecej.edu.pl/szkolenia
Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji