POLECAMY
Bielscy policjanci odnaleźli 9-latkę, której rodzice zgłosili zaginięcie. Okazało się, że dziewczynka bawiła się u swojej koleżanki.
Policja w Bielsku Podlaskim została powiadomiona przez roztrzęsioną matkę o zaginięciu jej 9-letniej córki. Z rozmowy z kobietą wynikało, że trzecioklasistka kilka godzin wcześniej wyszła ze szkoły, jednak do domu nie powróciła. Funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego, dzielnicowi oraz kryminalni przeszukiwali miejsca, w których dziewczynka mogłaby przebywać. Po niespełna godzinie odnaleźli 9-latkę w mieszkaniu swojej rówieśniczki. Okazało się, że niczego nieświadome dziewczynki najpierw wybrały się na spacer ulicami miasta, a później bawiły się w domu koleżanki.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji