Interwencje policjantów. W ciągu minionej doby było ich aż 588

2020.08.11 07:23
Podlascy policjanci mieli w ostatnich godzinach ręce pełne roboty. Mundurowi zaliczyli ponad pół tysiąca różnego rodzaju interwencji.
Interwencje policjantów. W ciągu minionej doby było ich aż 588
Fot: Podlaska Policja

Niemal 600 interwencji w ciągu doby

Minionej doby na drogach w północno-wschodniej Polsce doszło do 2 wypadków, w których na szczęście nikt nie zginął, ale 2 osoby zostały ranne.

Podlascy policjanci zatrzymali 24 sprawców przestępstw, w tym 9 nietrzeźwych kierowców, którzy poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie nie tylko ryzykowali własnym zdrowiem, ale narazili również na poważne konsekwencje zdrowie i życie innych uczestników ruchu drogowego.

W sumie mundurowi zanotowali 588 interwencji.

Miał problem z utrzymaniem prostego toru jazdy

Jak poinformował nadkom. Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji, na ul. Drewnianej funkcjonariusze z białostockiego oddziału prewencji, zatrzymali kierowcę audi, który miał problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Po badaniu na zawartość alkoholu okazało się, że 25 latek jest trzeźwy. Dopiero przeprowadzone badanie w jednostce policji potwierdziło, że kierowca jest pod wpływem amfetaminy. Stracił on prawo jazdy i trafił do policyjnego aresztu.

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

596 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39