Izolacje natryskowe Białystok - Symeria

dodane dnia: 2019-10-18 przez: Symeria Sp. z o.o.
Termin promocji: 2019-10-18 - 2029-10-18
Nowoczesne ocieplanie budynków – izolacje natryskowe

Wszechstronność izolacji natryskowych znana jest już Klientom firmy Symeria z Białegostoku i innych podlaskich miast, a ocieplone w ten sposób domy i budynki przez lata zachowują optymalną termoizolacyjność. Inaczej niż w przypadku płyt styropianowych lub wełny mineralnej, piankę PUR można zastosować na dowolnej powierzchni, bez docinania oraz formowania. Natrysk bezpośrednio na ściany, stropy, fundamenty sprawia, że jest to metoda uniwersalna.

Gwarantujemy prawidłowe wykonanie izolacji natryskowych

Chociaż z zasady nakładanie pianki PUR jest działaniem niewymagających specjalnych warunków i odbywa się szybko oraz precyzyjnie, przeprowadzenie izolacji natryskowych powinno być odpowiednio przygotowane. Działania firmy Symeria obejmują:

• sprawdzenie danego obiektu, niezbędne do oceny, czy dana konstrukcja może być pokryta pianką PUR oraz czy potrzebne są dodatkowe prace w tym zakresie;
• przygotowanie odpowiedniego preparatu na potrzeby termoizolacji; zazwyczaj to piana otwartokomórkowa do wnętrz, a zamkniętokomórkowa na zewnątrz budynku;
• oczyszczenie powierzchni przed jej ociepleniem i zabezpieczenie folią wszelkich okien, wyłazów dachowych, drzwi, podłóg przed zabrudzeniem,
• natrysk z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w pomieszczeniach po ich uprzednim odizolowaniu, jeżeli stanowią część budynków mieszkalnych lub użytkowych.

Więcej informacji o izolacjach natryskowych na stronie https://ocieplanie-pianka.eu/o-nas/

Kontrolę szczelności termoizolacji można przeprowadzić między innymi za pomocą kamery termowizyjnej, która pokaże, że budynek jest dobrze izolowany i że zniwelowano poszczególne mostki termiczne.

Uszczelnione konstrukcje domów, hal, obiektów przemysłowych

W izolacjach natryskowych optymalna skuteczność osiągana jest tak przy docieplaniu budynków mieszkalnych, jak i najprostszych metalowych konstrukcji, na przykład hal magazynowych. Jednocześnie jest to metoda nowoczesna, ponieważ przy odpowiednim zastosowaniu może wspomagać tworzenie budynków energooszczędnych oraz pasywnych.

586 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39