POLECAMY
Wyniki sondy internetowej.
Na pytanie "Jak spędzasz noc sylwestrową?" odpowiedziało 391 osób. Najwięcej bo 36% spędzi tegorocznego sylwestra na imprezie w domu u siebie lub u znajomych. Na drugim miejscu, co jest bardzo ciekawe, z wynikiem 29% znalazła się odpowiedź idę spać. Czy wynika z tego, że coraz mniej osób cieszy się z nadejścia nowego roku? 18% osób wybiera się na imprezę wyjazdową. Odpowiednio 8% i 6% spędzi sylwestra na imprezach w klubach i pubach oraz balach w restauracjach.
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji