Jest praca m.in. dla asystentek, handlowców i listonosza

2016.09.23 08:07
Trzy duże firmy działające w Białymstoku prowadzą rekrutacje. Pracę znajdą osoby z doświadczeniem, znajomością języków lub prawem jazdy kat. B. W zamian przedsiębiorstwa oferują umowy o pracę, pakiety socjalne czy zwrot kosztów paliwa.
Jest praca m.in. dla asystentek, handlowców i listonosza
Fot: pixabay.com

Brand Distibution

Firma Brand Distribution zatrudni specjalistę ds. importu. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego lub rosyjskiego w mowie i piśmie oraz doświadczenie w negocjacjach cen i warunków handlowych. Zgłaszać mogą się osoby, które mają wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe: handel międzynarodowy, logistyka, transport). Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny uzależniony od wyników pracy.

Przedsiębiorstwo poszukuje również asystentki ds. eksportu i handlu międzynarodowego z językiem angielskim. Firma oczekuje znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w mowie i piśmie (warunek konieczny) oraz bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (zwłaszcza programu Excel). Zatrudnienie będzie odbywało się na podstawie umowy o pracę.

Firma da pracę również asystentowi/asystentce ds. importu. Musi to być osoba z wykształceniem minimum średnim (może studiować, o ile ma możliwość pracy minimum 4 dni w tygodniu). Wymagane jest także doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży FMCG). Proponowana jest umowa o pracę.

Brand Distribution przyjmie również handlowca. Poszukiwana jest osoba, która posiada doświadczenie w handlu międzynarodowym (export/import). Niezbędna jest także znajomość przynajmniej jednego z języków obcych (angielski, rosyjski, niemiecki, hiszpański, litewski, arabski, francuski) na poziomie bardzo dobrym. Pracodawca oczekuje również doświadczenia w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji. Firma oferuje umowę o pracę.

Poczta Polska SA

Poczta Polska SA zatrudni kierowcę auta powyżej 3,5 t. Ma to być osoba z prawem jazdy kat. C lub C+E. Powinna posiadać kartę kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy. Jest to zajęcie dla kogoś sprawnego fizycznie. Pracodawca oferuje komfort wykonywania obowiązków (nowoczesny tabor samochodowy), różnorodny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego i zorganizowanego, do karty Multisport) oraz możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV do 28 września.

Wolne jest także stanowisko ds. kontroli abonamentu RTV. Zatrudniający preferuje kandydatów z wykształceniem wyższym. Powinni oni umieć interpretować przepisy prawne oraz znać zagadnienia związane z prowadzeniem postępowania egzekucyjnego w administracji. Będzie to praca na czas zastępstwa chorobowego na podstawie umowy ze wszystkimi składkami. Aplikować można do 26 września.

Zatrudnienie na poczcie znajdzie także listonosz. Ktoś, kto chce pracować w takim charakterze, powinien mieć dużo pozytywnej energii i otwartości na ludźi oraz chęć do nauki (doświadczenie nie jest wymagane). Firma oczekuje także, że będzie to osoba z dobrą sprawnością fizyczną, niemająca przeciwwskazań do dźwigania. Potrzebne jest też prawo jazdy kat. B oraz zgoda na używanie własnego samochodu do celów służbowych. Jest to praca w systemie jednozmianowym z wolnymi weekendami. Poczta zwraca koszty używania samochodu prywatnego w celach służbowych. Zainteresowani mogą zgłaszać się do 30 września.

EuropeGAS

Zaś EuropeGAS poszukuje elektronika-programisty. Kandydat na to stanowisko powinien legitymować się wykształceniem wyższym o profilu elektronicznym lub informatycznym. Wymagana jest znajomość zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej, języka programowania JAVA SE (PC) oraz C (mikrokontrolery), a także programów CAD/EDA (Altium Designer lub Eagle). Pożądane są także umiejętności programowania mikrokontrolerów i programowania obiektowego oraz optymalizacji kodu. Firma oferuje stabilną pracę w oparciu o umowę na pełen etat.

W EuropeGAS czeka miejsce także na mobilnego doradcę technicznego. Pracodawca oczekuje minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w branży samochodowych instalacji LPG na podobnym stanowisku (wymóg konieczny), bardzo dobrej wiedzy technicznej z zakresu działania samochodowych instalacji gazowych, umiejętności prowadzenia szkoleń technicznych dla klientów, prawa jazdy kat. B oraz dyspozycyjności do pracy mobilnej. Podpisana zostanie umowa o pracę na pełen etat lub umowa o współpracę z wynagrodzeniem stałym oraz premiami.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

836 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39