Linia cumownicza oplatała jego szyję. Zaplątanego pijanego mężczyznę uratowali policjanci

2022.10.26 17:25
Augustowscy policjanci wspólnie ze strażakami wyciągnęli z wody pijanego mężczyznę, który wpadł do rzeki Netty. 63-latek znajdował się pomiędzy linami cumowniczymi. Jedna z nich zaplątała się wokół jego szyi.
Linia cumownicza oplatała jego szyję. Zaplątanego pijanego mężczyznę uratowali policjanci
Fot: KPP Augustów

Dyżurny augustowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który wpadł do rzeki Netty. Już po chwili na miejscu byli policjanci. Zauważyli w wodzie mężczyznę, który zaplątany był w liny cumownicze. Jedna z nich oplatała jego szyję. Funkcjonariusze przyciągnęli mężczyznę za liny do brzegu i uwolnili go ze sznurów.

- Wspólnie ze strażakami wyciągnęli 63-latka na brzeg. Mieszkaniec miasta bełkotał i nie dał rady utrzymać się na nogach. Okazało się, że był tak pijany, że nie potrafił poddać się badaniu alkomatem - informują funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Augustowie.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna idąc bulwarem, w pewnym momencie, wpadł do wody. Trafił on pod opiekę załogi karetki pogotowia. To w ostatnich dniach kolejna interwencja policjantów, która zapobiegła ewentualnej tragedii.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

325 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39