Makabryczna historia. Zabiła dziecko i wrzuciła do kojca psa

2012.10.26 00:00
Do aresztu trafiła podejrzewana o dzieciobójstwo 41-letnia mieszkanka miejscowości Hipolitowo w powiecie kolneńskim.
Makabryczna historia. Zabiła dziecko i wrzuciła do kojca psa
Fot: sxc.hu

Z ustaleń policji wynikało, że kobieta jeszcze kilka miesięcy temu była w zaawansowanej ciąży jednak mimo upływu znacznego okresu czasu, jej rodzina nie powiększyła się. Nieznane losy jej płodu i brak jakichkolwiek informacji o narodzinach dziecka wzbudziły podejrzenia mundurowych.

Policjanci ustalili, że 41-latka, która przed rodziną i sąsiadami ukrywała swoją ciążę, na początku czerwca w domu urodziła wcześniaka - dziewczynkę. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kryjąc się przed najbliższymi kobieta zawinęła w koc noworodka i zakopała niedaleko od domu. Wieczorem, gdy było już ciemno wykopała ciało dziecka i zaniosła je do pomieszczenia gdzie przetrzymywany był pies. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń rankiem ciała już tam nie było.

41-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Podejrzewana o dzieciobójstwo kobieta dzisiaj zostanie doprowadzona do kolneńskiej prokuratury.

Szczegółowo okoliczności zdarzenia wyjaśniają kolneńscy policjanci, którzy ustalają również, co stało się z ciałem noworodka.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1258 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39