Pamiętacie "Polibudę"? Lej Mi Pół wystąpi w Białymstoku! [KONKURS]

2023.10.24 09:19
W najbliższym czasie w Zmianie Klimatu wystąpi zespół Lej Mi Pół w ramach trasy Rozstrojeni Tour. Ich twórczość to połączenie humoru i absurdalności. Można już kupić bilety.
Pamiętacie "Polibudę"? Lej Mi Pół wystąpi w Białymstoku! [KONKURS]
Fot: Lej Mi Pół/Facebook

Koncert Lej Mi Pół. Trasa Rozstrojeni Tour 2023 odbędzie się w piątek (27 października) w Zmianie Klimatu.

Lej Mi Pół

Lej Mi Pół to zespół, który w świecie muzycznym jest trudny do zaklasyfikowania. Choć muzyka stanowi istotny element ich twórczości, to grupa ta bardziej przypomina stand-up komediantów niż tradycyjny zespół muzyczny. Ich Rozstrojeni Tour 2023, po przerwie spowodowanej pandemią, obiecuje być czymś naprawdę wyjątkowym.

Pomimo że Lej Mi Pół często nawiązuje do humoru i absurdalności, to nie można zapominać o ich muzycznych dokonaniach. Grupa istnieje już prawie dekadę i przyciąga tłumy fanów, którzy kochają ich cięty język, dystans do siebie i specyficzną chemię między członkami zespołu. Ich 4 płyty ("SKOLIOZA ODBYTU", "FABRYKA MĘSKOŚCI", "WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARIAN" i "WĘDROWNY DRUCIARZ") zawierają utwory, które są nie tylko zabawne, ale także chwytające i pełne energii.

Choć zespół może z pozoru wydawać się niekonwencjonalny, to na ich koncertach nie brakuje energii, zabawy i niepowtarzalnego szaleństwa. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie dla każdego, kto ma otwarty umysł i ceni sobie dobre poczucie humoru.Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Koncert Lej Mi Pół. Trasa Rozstrojeni Tour 2023

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

927 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39