Pokaz przedpremierowy: "Monster"

dodane dnia: 2024-04-15 przez: Dali01
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-05-12
Organizatorzy zapraszają na przedpremierowy pokaz najnowszego filmu nominowanego do Oscara, zdobywcę Złotej Palmy, mistrza story-tellingu - Hirokazu Kore-edy!

"Monster"
Japonia 2023, 126'
Reż. Hirokazu Kore-eda
Muzyka: Ryuichi Sakamoto
Obsada: Soya Kurokawa, Hinata Hiiragi, Sakura Ando, Eita Nagayama

Hirokazu Kore-eda powraca z nowym, subtelnym i poruszającym filmem - w "Monsterze" tworzy pełną oddechu, doskonale skonstruowaną opowieść o dziecięcych tajemnicach!

Kiedy Minato zaczyna dziwnie się zachowywać, jego matka od razu wyczuwa, że coś jest nie tak. Kiedy odkrywa, że za wszystkim stoi nauczyciel, wpada do szkoły i żąda, aby wyjaśnił jej, co się dzieje. W miarę, jak poznajemy historię oczami matki, nauczyciela i chłopca, powoli dochodzimy do prawdy.

"Monster" ukazuje trzy perspektywy tej samej, z pozoru prostej historii. Bójka w szkole, moralnie niepewny nauczyciel i matka walcząca o syna. Kolejne puzzle układane są przez Kore-edę z chirurgiczną precyzją i odsłaniają przed widzem sekrety bohaterów. Opowieść o tym, jak przyjaźń, miłość i odrzucenie tak często istnieją w tym samym kontinuum.

Emocje filmowe potęgowane są przez najwyższej próby ścieżkę dźwiękową, będącą ostatnią pracą nagrodzonego Oscarem wybitnego kompozytora Ryuichi Sakamoto.

Bilety: 25 zł / normalny, 20 zł / specjalny "rodzinny" (min. 3 os.) - w kasie kina i online: https://bilety.bok.bialystok.pl/

Start o godz. 20:30.
Miejsce imprezy
ul. Legionowa 5
15-281 Białystok
Imprezy

1604 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39