Politechnika wyprzedaje zbędny majątek. Do kupienia m.in. Honda Accord i laptopy

2017.07.18 09:21
Politechnika Białostocka sprzedaje niepotrzebne mienie. Oprócz krzeseł czy stolików można kupić np. samochód.
Politechnika wyprzedaje zbędny majątek. Do kupienia m.in. Honda Accord i laptopy
Fot: PB
Na PB można kupić m.in. samochód

Politechnika Białostocka uruchomiła stronę internetową, na której zamieszcza zdjęcia i opisy przedmiotów przeznaczonych na licytację. W ten sposób pozbywa się tego, co już jest uczelni niepotrzebne.

Najatrakcyjniejszą ofertą jest samochód. Hondę Accord można licytować od 15 tys. zł. Pojazd jest w pełni sprawny, ma ważne ubezpieczenie OC i przegląd techniczny. Pochodzi z 2005 r., jednak zarejestrowany został w 2006. W samochodzie zamontowany jest radiotelefon CB.

Za kilka złotych można kupić stanowiska montażowe, z kolei cena wywoławcza stolika pod telefon to zaledwie 10 zł. W ofercie podlaskiej uczelni znajdziemy też stoły metalowe od 5 zł. Jest również duży wybór różnych krzeseł, których licytacja zaczyna się już od 1 zł. To z pewnością gratka dla miłośników staroci, którzy potrafią nadać meblom nowy, piękny wygląd.

Uczelnia umożliwiła również przejęcie składników majątkowych nieodpłatnie, w formie darowizny. Mogą to uczynić instytucje, które będą wykorzystywały je do działalności wychowawczej, oświatowej, naukowej, kulturalnej, ochrony środowiska, pomocy społecznej, ochrony zdrowia lub na cele charytatywne i dobroczynne. Do wzięcia jest m.in. laptop, komputer oraz biurko.

Zainteresowani wzięciem udziału w licytacji bądź darowiznami mogą wchodzić na tę stronę. Szczegóły są też udzielane pod numerem telefonu: (85) 746-91-72.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1281 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39