Poradnia psychologiczna Białystok - Pracownia Integra

dodane dnia: 2019-11-22 przez: Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji INTEGRA mgr Barbara Żukowska, K. Dallemura-Grześ, W. Kujawa-Brzezińska s.c.
Termin promocji: 2019-11-22 - 2039-11-22
Pracownia Integra w Białymstoku jest nowoczesną poradnią psychologiczną z ośrodkiem psychoterapii, w której świadczona jest pomoc osobom zmagającym się z problemami natury psychicznej. Prowadzimy tu: terapię indywidualną, grupową, małżeńską, rodzinną, a także terapię dzieci. Więcej na temat poradni psychologicznej znajdziesz na stronie: https://pracowniaintegra.pl/poradnia-psychologiczna/

Mamy kadrę wysoko wykwalifikowanych terapeutów

Zadbaliśmy o to, by w Pracowni Integra znaleźli się terapeuci – psycholodzy, psychoterapeuci – specjalizujący się w różnych podejściach teoretycznych. Dzięki temu możemy naszym Pacjentom zaproponować możliwość dobrania terapii indywidualnie do ich potrzeb i rodzaju problemów, z którym mają do czynienia. To zdecydowanie sprzyja osiąganiu pozytywnych elektów i optymalizowaniu czasu terapii.

Nasi specjaliści nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, co przekłada się na ich kompetencje w pracy z Pacjentami. Empatyczne podejście, merytoryczna wiedza i doświadczenie sprawiają, że od lat cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią wśród białostoczan.

Tylko u nas: poradnia psychologiczna online

Idąc z duchem nowoczesności, uruchomiliśmy na stronie internetowej Integry poradnię psychologiczną online. Mogą z niej skorzystać mieszkańcy miasta i okolic, którzy chcą skonsultować swoje problemy i uzyskać wskazówki dotyczące tego, jak pomóc sobie lub swoim bliskim. Poradnia internetowa działa nieodpłatnie i ma charakter konsultacyjno-psychoedukacyjny, a nie terapeutyczny, dlatego odpowiedzi na przesłane do naszych terapeutów pytania są na ogół jednorazowe – ukierunkowują dalsze działania, pokazują możliwości. Jesteśmy przekonani, że dobra terapia wymaga bezpośredniego, werbalnego kontaktu terapeuta – pacjent. Tylko w ten sposób prowadzimy psychoterapię w naszym ośrodku psychoterapii.

Zapraszamy do kontaktu – osobiście lub online, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

Polecamy lokal
1157 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39