POLECAMY
Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na kolejne spotkanie online. Małgorzata Warda opowie o kobietach, o których pisze.
Małgorzata Warda jest pisarką, malarką, rzeźbiarką, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych, laureatką kilku konkursów literackich. Jej prozatorskim debiutem była książka "Dłonie" wydana w roku 2005. W swoim dorobku literackim posiada znakomite powieści, których fabuła najczęściej koncentruje się wokół ważnych problemów społecznych. W swoim dorobku ma kilka tekstów dla zespołu Farba. Spotkanie odbędzie się we wtorek (30.06) godz. 17.00. Będzie transmitowane na profilu Facebook Książnicy Podlaskiej. Spotkanie zorganizowane jest w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.21 12:24
Sport 2026.06.21 10:30
Ciekawostki 2026.06.20 10:00
Sport 2026.06.20 09:36
Aktualności 2026.06.19 15:00
Biznes 2026.06.19 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.19 13:47
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji