Poznaj nowoczesny marketing. Kolejna edycja EastMedia

2016.04.14 18:53
Już w piątek rozpocznie się druga edycja konferencji poświęconej nowoczesnemu marketingowi - EastMedia.
Poznaj nowoczesny marketing. Kolejna edycja EastMedia
Fot: Justyna Fiedoruk

Jeśli chcesz wiedzieć, jak skutecznie promować swoje produkty oraz usługi oraz w jaki sposób wyprzedzić konferencję, to konferencja EastMedia jest idealna dla ciebie. Podczas wydarzenia prelegenci zdradzą też, jak odpowiednio korzystać z social mediów oraz jak budować przyjazną markę. Okazuje się, że nawet niewielkie przedsiębiorstwa, jeśli będą odpowiednio korzystać z nowoczesnego marketingu, mają szansę dobrze prosperować pośród konkurencyjnych gigantów.

Podczas konferencji głos zabierze wielu ekspertów, m.in. Maciej Ossowski (dyrektor sprzedaży Enterprise w GetResponse), Anita Kijanka (właścicielka agencji Come Creations Group), Kamila Kiersznowska (PR & Social Media Manager firmy DrTusz) czy założyciele doradczego klastra SAIA działającego w formie zorganizowanej grupy ekspertów wyspecjalizowanych w określonych funkcjach w przedsiębiorstwie.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą wiedzieć więcej o marketingu. Do udziału w wydarzeniu zachęca się też właścicieli firm, pracowników działów marketingu, PR, sprzedaży oraz freelancerów samodzielnie rozwijających własną markę.

Spotkanie EastMedia potrwa od piątku do soboty (15-16.04).

Szczegóły: EastMedia Białystok

Patronat medialny: Portal Miejski BiałystokOnline

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

601 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39