Pozycjonowanie stron internetowych – Gogler Białystok

dodane dnia: 2015-08-25 przez: GOGLER Brzeziński, Suszko Sp. J.
Termin promocji: 2015-08-26 - 2025-08-26
Za 5 lat Twoja firma będzie wyglądać inaczej niż dziś. Myślisz o tym czasami? Więcej pracowników? Inne produkty? Nowe rynki? Na pewno dążysz do zbudowania marki i większych zysków. My też.

„Pozycjonowanie to niezwykle analityczna forma marketingu” - Marcin Brzeziński o historiach sukcesu swojej białostockiej firmy informatycznej
Z naszej usługi SEO, korzysta obecnie blisko 200 firm. SEO to pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce internetowej Google. Oferujemy wysoką pozycję w Google po wpisaniu słowa kluczowego dla Twojej firmy np. księgowa Białystok albo restauracja Białystok. Wiesz, że 70% Polaków (dane 2015) szuka strony poprzez wyszukiwarkę? Zadzwoń, aby dowiedzieć się co możemy zrobić dla Twojego biznesu: GOGLER 531 600 212.

- Dzień dobry! Firma Gogler.
- Dzień dobry, Tutaj Piotr Kowalski. Czy Pan wie, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy sprzedaliśmy dzięki Wam 300% cukru więcej!?


Nasz Klient nie nazywał się oczywiście „Piotr Kowalski”, ale cała historia miała miejsce w ubiegłym roku. Niemal wszyscy nasi Klienci odczuwają zdecydowany wzrost sprzedaży, ale 300% to był niebywały moment. Moment wielkiej radości. Sukcesy naszych Klientów mobilizują nas do wytężonej pracy i dają poczucia misji w pracy, do której każdego dnia przychodzimy – jak Ty – dla zysku. Pozycjonowanie to niezwykle analityczna forma marketingu. Daje szanse początkującym na przebicie się, a tym większym, aby relatywnie niedrogo walczyć o rynek.

Dlaczego Gogler proponuje rozliczenie abonamentowe zamiast success fee (płatność za efekt)?
Pozycjonowanie jest stałym procesem. Owszem, w wielu przypadkach z czasem może wymagać coraz mniejszych nakładów, ale są to wyjątki. Aby rywalizować skutecznie z konkurencją, należy utrzymywać budżet na stałym poziomie lub zwiększać go adekwatnie do rosnących zysków. Success fee jest domeną albo niewielkich agencji, które nie potrafią zapewnić klientowi efektu, albo tych, które dążą do zwiększenia swojej prowizji i otrzymywania honorarium za każdą frazę osobno.

Naszym celem jest przekierowania na Państwa stronę jak największej liczby osób, zainteresowanych produktami i usługami z Państwa branży.

Zapraszamy do współpracy:
GOGLER BRZEZIŃSKI SUSZKO SPÓŁKA JAWNA
ul. Rzymowskiego 43/55
15-349 Białystok
http://gogler.pl/pozycjonowanie/
Telefon: 531 600 212 531 970 370

657 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39